Ilustrační foto Benátky nad JizerouBENÁTKY NAD JIZEROU - Také tento rok můžete hlasovat v anketě o nejpopulárnějšího sportovce města Benátky nad Jizerou. V této kategorii mají možnost hlasovat všichni příznivci sportu. Stačí vyplnit anketní lístek.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Více než 160 otužilců změří v sobotu své síly při 3. ročníku soutěže zimních plavců. Do Jizery v Mladé Boleslavi se sportovci ponoří v pravé poledne.

Archiv týmuMLADÁ BOLESLAV - Raftaři z mladoboleslavského oddílu Viking vylovili z Čertových proudů pod Lipenskou přehradou tři tituly Mistrů ČR ve sjezdu. Posádky tak obhájili mistrovské tituly v obou hlavních mužských kategoriích R4 i R6 z loňského roku a přidali i jeden veteránský v kategorii R6.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Od 9. do 11. července bude Mladá Boleslav opět hostit oblíbenou automobilou soutěž Rally Bohemia 2021. Přímo ve městě se pojedou dvě rychlostní zkoušky, Staroměstská a Městská.

ilustrační fotoTŘINEC - Hokejisté BK Mladá Boleslav si budou muset na svou premiérovou účast v extraligovém finále minimálně rok počkat. V rozhodujícím sedmém duelu totiž prohráli na třineckém ledě 0:3, když dva góly inkasovali až v samotném závěru při hře bez brankáře.