ilustrační foto Škoda MuzeumMLADÁ BOLESLAV - Škoda Muzeum v Mladé Boleslavi zve na jarní výstavy. Na jaro 2023 jsou pro návštěvníky připraveny nové výstavy k 20. výročí závodního vozu Škoda Fabia WRC a 25leté novodobé kariéře legendy Škoda Octavia Combi. Ve Škoda Muzeu si na své přijde každý – i díky přehlídce malovaných filmových klapek Zlín Film Festivalu.

Vánoční dům v Chotovicích. Foto iBoleslav.czCHOTOVICE – Užíváte si vánoční čas a přemýšlíte, kam vyrazit na mezisváteční výlet? Co takhle ještě více nasát vánoční atmosféru a zajet se podívat na nejvíce osvětlený dům v Česku. Samozřejmě vánočně osvětlený, desítkami tisíc barevných světýlek. Určitě to bude stát za to!

Tradiční Štědrodenní koupání v Podlázkách. Foto: T. Ježek / http://hedgehogphoto.rajce.idnes.czMLADÁ BOLESLAV - Také letošní Štědrý den bude ve znamení otužileckého koupání v Jizeře. A zapojit se může tradičně každý, stačí jen 24. prosince v 10 hodin dorazit na pláž v Podlázkách. 

Modrý salonek zámku Lány.LÁNY - Během posledních dvou adventních víkendů, tedy ve dnech 9. - 11. prosince a 16. – 18. prosince, můžete vyrazit na návštěvu a prohlídku zámku Lány. Nahlédne tak do běžně veřejnosti nepřístupných prostorů, kde například večeří prezident Miloš Zeman, nebo se odehrávají důležitá státní setkání.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Nejenom Mikuláše, ale i čerti a andělé dnes ovládnou ulice Mladé Boleslavi. A to hned na několika místech. Nejprve od 16:00 hodin můžete vyrazit k Bondy centru v Mladé Boleslavi, kde začíná pouť Krampusů, která pak pokračuje do ulic města.