ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - První den nového roku 2022 bude už tradičně patřit novoročnímu ohňostroji. Nově si ale budou moci lidé poslechnout i zvonkohru, nebo koncert v parku.

Eligor Krampus dorazí na Výstaviště v Mladé Boleslavi. Foto Roman StrouhalMLADÁ BOLESLAV - Eligor Krampus ovládnou v sobotu 18. prosince park Výstaviště v Mladé Boleslavi. Návštěvníky čeká skvělá podívaná, která odstartuje v 17 hodin. Vyráží se z parku v Palackého ulici u městského divadla.

Vánoční strom v Mladé Boleslavi. Archivní fotoMLADOBOLESLAVSKO - Ani špatně se vyvíjející situace s onemocněním Covid-19 zatím nezrušila tradiční rozsvěcení vánočních stromečků na Mladoboleslavsku. Města i nadále plánují i doprovodný program. Podívejte se, kam a v kolik vyrazit.

ilustrační fotoBĚLÁ POD BEZDĚZEM - Až do neděle patří Bělá pod Bezdězem horkovzdušným balonům, koná se tam XIX. Bělské balónové hemžení. Na obloze, a to nejen v okolí Bělé, boudou horkovzdušné balóny k vidění až do neděle. Podívejte se na program.

Zpěvák a bavič Vláďa Hron. Zdroj vladahron.czDOLNÍ BOUSOV – Poslední prázdninový víkend bude plný nejen v Benátkách nad Jizerou, ale také v Dolním Bousově. Startuje se už ve 12 hodin.