MNICHOVO HRADIŠTĚ - Kdo by neměl rád sledování filmů pod hvězdami za vlahého letního večera. Kino Mnichovo Hradiště letos nabízí dvě letní projekce s hvězdným nebem nad hlavou. V sobotu 6. srpna od 21:00 hodin můžete vyrazit na film Srdce na dlani.

Archiv festivalu Mlýnská kolaSTŘEHOM - Hudební festival MLÝNSKÁ KOLA 2022 je tady! Dolní Bousov zahájí letní prázdniny již 5. ročníkem festivalu v srdci Českého ráje Mlýnská kola. Kdo by neznal starobylý mlýn ve Střehomi, kde se točila legendární česká pohádka s Čerty nejsou žerty? Právě na mlýně ve Střehomi vypukne v sobotu 9. července od 16 hodin pátý ročník kulturně-hudebního festivalu MLÝNSKÁ KOLA 2022.

Helena Kalambová. MNICHOVO HRADIŠTĚ - V těchto dnech vychází debutový singl operní zpěvačky Heleny Kalambové nazvaný Slova, na kterém se podílela hudební producentka Beata Hlavenková. Mladá zpěvačka uvede píseň v rámci sobotního koncertu v Mnichově Hradišti. 

Divadelní přestavení Prodavači snů. Foto František Stýblo / PPNAMLADÁ BOLESLAV - Divadýlko na dlani zve ve čtvrtek 26. května v 19:30 hodin diváky na svou nejnovější inscenaci Prodavači snů aneb Ať žije Hollywood. A jak název napovídá, v jubilejní 30. hře uváděné mladoboleslavským amatérským souborem, se podíváme mezi filmaře.

Zřícenina hradu Pařez.REGION - Zima už je snad definitivně za námi, tak proč nevyrazit na výlet? Máme pro vás tip na krátký výlet, který zvládne téměř každý. Vyšlápneme si zříceninu hradu Pařez, který se nachází na okraji Prachovských skal. Auto nechte na parkovišti, pojedeme pohodlně vlakem.