Nehoda na 11. bráně automobilky.MLADÁ BOLESLAV - K velmi vážné nehodě došlo kolem 22. hodiny přímo na 11. bráně automobilky Škoda Auto. Řidič s osobním autem tam ve vysoké rychlosti najel do davu lidí. 

Vozidlo následně zdemolovalo i část brány. Na místo se ihned sjely všechny záchranné složky, povolán nakonec byl i vrtulník letecké záchranné služby, který do nemocnice transportoval nejvíce zraněnou osobu.

"Na místě byly 4 zraněné osoby. Hasiči pomáhali s jejich přepravou do nemocnice. Jedna osoba byla transportována letecky," sdělila mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová. Mladoboleslavská policejní mluvčí Lucie Nováková ve středu uvedla, že zraněné byly tři osoby, přičemž jedna žena utrpěla vážná zranění. Dva muže pak převezly sanitky nemocnice v Mladé Boleslavi.

Řidič byl zadržen policisty. "Lékaři ho v nemocnici v Mladé Boleslavi vyšetřili, následně byl umístěn do policejní cely. Přítomnost alkoholu policisté vyloučili dechovou zkouškou, nebyl ani pod vlivem omamných a psychotropních látek,“ dodala Nováková. Okolnosti nehody jsou stále předmětem policejního vyšetřování. Jednou z možných variant jsou i zdravotní komplikace řidiče.

Nehoda na 11. bráně automobilky. Nehoda na 11. bráně automobilky. Nehoda na 11. bráně automobilky. Havarované vozidlo na 11. bráně Škodovky. Foto Policie ČR