ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - Mladoboleslavští policisté se setkali s dalším typem podvodu, kde "nově" figuruje i kurýr, který si od poškozeného přijede na smluvené místo vyzvednout jeho finance, které má odvézt "do bezpečí banky", aby o ně poškozený nepřišel.

Požárem zničená popelnice. Foto Město Bělá pod BezdězemBĚLÁ POD BEZDĚZEM - Díky výborné osobní a místní znalosti a vlastním šetřením se policistům z Obvodního oddělení Bělá pod Bezdězem podařilo zjistit podezřelého muže, který má mít na svědomí zapálení kontejneru na papír v Bělé pod Bezdězem.

Vozidlo z rybníku vytáhli hasiči pomocí navijáku. Foto iBoleslav.czKNĚŽMOST - V rybníce skončil před 21. hodinou řidič s osobním autem. Jak uvedla mluvčí krajské Policie ČR Vlasta Suchánková, řidič se údajně vyhýbal psovi na silnici a při jízdě od Kněžmosta na obec Suhrovice vyjel ze silnice a sjel do rybníka.

ilustrační fotoVYSOKÁ LIBEŇ - Před 18. hodinou došlo na silnici I/16 mezi Mladou Boleslaví a Mělníkem, konkrétně u obce Vysoká Libeň ve směru na Byšice k havárii kamionu, který dostal smyk a narazil do svodidel.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Mladoboleslavští policisté museli během čtyř dnů řešit hned dva případy, kdy se je pokusili podplatit, dnes už obvinění, lidé. Ani v jednom případě se jim to ale nepodařilo. Vše navíc natočila kamera.