Vážná nehoda u Nepřevázky (17.05.2024)NEPŘEVÁZKA - Všechny záchranné složky zasahovaly hodinu po půlnoci u vážné dopravní nehody na silnici I/38 ve směru od Mladé Boleslavi na Nymburk, na úrovni Nepřevázky. Osobní auto tam narazilo do stromu. Na místo letěl i vrtulník letecké záchranné služby. 

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Stačila jen chvíle, aby seniorka při nakupování v obchodním domě v ulici U Stadionu v Mladé Boleslavi přišla o peněženku uloženou v kabelce v nákupním vozíku. Během pár minut začaly z účtu mizet peníze.

Vrtulník letecké záchranné služby na místě události.MLADÁ BOLESLAV - Velmi nešťastně spadla dnes odpoledne z prolézačky v Mladé Boleslavi školačka. Spadla totiž na zemi umístěnou karabinu, která je součástí dětského hřiště. Dopadla ale tak nešťastně, že se velmi vážně a bolestivě zranila.

MLADÁ BOLESLAV - Řev a rány se včera pozdě v noci ozývaly z parkoviště v ulici 17. listopadu v Mladé Boleslavi. Muž se tam rozhodl vybít svůj vztek na zaparkovaných vozidlech. Díky svědkům se agresivního muže podařilo zadržet.

ilustrační fotoREGION - Mezi stanicemi Lysá nad Labem a Stará Boleslav došlo pár minut před 12. hodinou ke střetu vlaku s osobou v kolejišti. Na místě zasahují všechny záchranné složky. Provoz na železnici je zastaven.