MLADÁ BOLESLAV - Mladoboleslavští kriminalisté dopadli, zadrželi a včera 26. ledna 2022 obvinili lupiče, který má mít na svědomí loupežné přepadení banky se zbraní ze 17. ledna 2022 v Mladé Boleslavi.

MLADÁ BOLESLAV - O tom, že podvodníků na internetu stále více přibývá se na vlastní kůži přesvědčila i 61letá žena z Mladé Boleslavi, která si přes inzerát na internetu chtěla pořídit štěně rasy zlatý retrívr.

Zloděje zachytily kamery na chodbě domu. Foto PČRMLADÁ BOLESLAV - Již od prosince minulého roku šetří mladoboleslavští policisté případ porušování domovní svobody, kterého se dopustil zatím neznámý muž. Ten se pohyboval po prostorách domu v ulici U Stadionu v Mladé Boleslavi, kde vniknul ze společných prostor chodby do jednoho z bytů.

Ilustrační foto BOJETICE, LIPNÍK - Mladoboleslavští kriminalisté minulý týden zahájili trestní stíhání 37letého a 33letého muže, které obvinili z pokračujícího přečinu krádeže spáchané ve spolupachatelství. Ti kradli vše, co jim přišlo pod ruce a přišli si na věci za desítky tisíc korun.

Ilustrační foto MLADÁ BOLESLAV - Krátce po šesté hodině odpolední došlo v Máchově ulici v Mladé Boleslavi k loupežnému přepadení místní banky. Lupič si údajně odnesl několik stovek tisíc korun.