Převrácené lavičky u městské knihovny. Foto Městská policie Mladá BoleslavMLADÁ BOLESLAV - Všechny dřevěné lavičky, které se na třídě Václava Klementa u Městské knihovny v Mladé Boleslavi objevily, si o víkendu vzal takzvaně na paškál neznámý vandal. 

Foto iBoleslav.czMLADÁ BOLESLAV - Kuriózní dopravní nehoda se krátce po půl deváté večer stala kruhovém objezdu v ulici Na Radouči v Mladé Boleslavi. Řidič ročník 1968 tam s vozidlem Škoda Fabia vyletěl až na samý vrchol kruhového objezdu.

ilustrační fotoBYŠICE - K vážné dopravní nehodě došlo zhruba hodinu před půlnocí na hlavním tahu mezi Mladou Boleslaví a Mělníkem. V obci Byšice, konkrétně v Mladoboleslavské ulici došlo ke střetu osobního vozidla s nákladním. Na místě zasahují záchranné složky.

Nehoda u Bezdězu. Foto HZS LKBEZDĚZ - Vážná dopravní nehoda uzavřela silnici mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou. Poblíž Bezdězu došlo ke střetu dvou osobních vozidel. Na místě zasahují všechny záchranné složky, u nehody se tvoří kolony v obou směrech.

MLADÁ BOLESLAV - Když muž bez domova našel v popelnici atrapu pušky, rozhodně nečekal, že o pár hodin později s ní způsobí na hlavním vlakovém nádraží v Mladé Boleslavi takový poprask.