ilustrační foto HZSBENÁTKY NAD JIZEROU - Hasiči dnes znovu zasahují na skládce odpadů v Benátkách nad Jizerou. Hořet začalo před desátou hodinou dopolední. Na místo vyjely jednotky jak profesionálních, tak i dobrovolných hasičů. Tentokráte by mělo hořet na ploše 5 x 30 metrů.

Zásah u opilého chlapce.Foto Městská policieMLADÁ BOLESLAV - Pár minut po půlnoci narazila hlídka městské policie při kontrolní činnosti na skupinku osob, která posedávala na autobusové zastávce poblíž mladoboleslavského soudu. Jeden z chlapců jevil silné znaky podnapilosti.

Motokolo. Foto Policie_ČR DOBROVICE - Policisté v Dobrovici zastavili v brzkých odpoledních hodinách 41letého muže, který jel na svém jízdním kole po chodníku. Když ale policisté dali muži na jednostopém vozidel dýchnout, nestačili se divid.  

ilustrační fotoMNICHOVO HRADIŠTĚ - Letecká nehoda se ve čtvrtek odpoledne stala na letišti u Mnichova Hradiště. Pilot při vzletu vyjel z dráhy, letadlo prorazilo plot a skončilo na poli. Z poškozeného letadla začaly unikat provozní kapaliny.

Řidič bez řidičáku zastaveny strážníky. Foto MPMB MLADÁ BOLESLAV - Před třetí hodinou ráno narazila hlídka mladoboleslavských strážníků při kontrolní činnosti v Železné ulici osobní vozidlo, které se nebezpečně rychle rozjelo před vozidlem městské policie a směřovalo k náměstí Míru.