ilustrační fotoBEZDĚZ - Vážná dopravní nehoda uzavřela kolem půl osmé večer hlavní tah mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou. Poblíž Bezdězu došlo ke střetu dvou vozidel. Jak uvedla policie, silnice je nyní uzavřena.

Požár stohu v Chotětově. Foto iBoleslav.czCHOTĚTOV - /VÍME PRVNÍ/ Poměrně zajímavé rozuzlení má požár balíků slámy v areálu družstva v Chotětově. Plameny jich tam v popel proměnily zhruba stovku. Do pátrání po žháři se ihned dali mladoboleslavští policisté a byli úspěšní!

ilustrační fotoD10 - Zděšení mnoha motoristů na dálnici D10 v neděli 18. února po 5. hodině ranní vyvolal řidič osobního vozidla tovární značky Ford Focus, který zhruba od 65. kilometru (u obce Březina) dálnice vedoucí z Turnova na Prahu projížděl v protisměru, tedy ve směru na Turnov. Řidiči na něj upozornili policisty prostřednictvím linky 158.

Ilustrační foto KOSMONOSY - Velká policejní akce se kolem poledne odehrála na Průmyslové ulici v Kosmonosech u nájezdu na dálnici D10. A to po kontrole jednoho jednoho z vozidel.

Požár v Chotětově. Foto iBoleslav.czCHOTĚTOV - Profesionální i dobrovolní hasiči už znovu zasahují v Chotětově, kde v areálu zemědělského družstva hoří balíky slámy. Na místo míří větší počet jednotek.