Stavba nového mostu u Mn. Hradiště. Foto KSÚSMNICHOVO HRADIŠTĚ - Ještě tento rok by se mohl na most přes Jizeru u Mnichova Hradiště vrátit veškerý provoz. Stavební práce na novém mostu podle kraje pokračují podle plánu.

MLADÁ BOLESLAV - Na dubnovém jednání zastupitelstva se dosavadní primátor Raduan Nwelati vzdal po téměř osmnácti letech své funkce a stal se prvním náměstkem. Zastupitelé poté ve veřejné volbě zvolili primátorem stávajícího prvního náměstka Jiřího Boušku.

Budova zdravotního střediska v Bělé pod Bezdězem. Foto iBoleslav.czBĚLÁ POD BEZDĚZEM - Konečně! Ještě letos v létě má začít rekonstrukce budovy zdravotního střediska v Bělé pod Bezdězem. První práce přitom už pomalu začínají. Během dubna proběhlo vyklizení a stěhování některých prostor a výmalba dočasné ordinace MUDr. Milana Hesouna.

ilustrační fotoČESKO - Drzost největšího kalibru předvádí už několik dní vězeň, který 9. dubna svévolně opustil nestřežené pracoviště v České Lípě v Libereckém kraji. Při útěku stačil ukrást auto jednomu ze zaměstnanců. Tím to ale neskončilo, od té doby krade jedno auto za druhým a stále uniká spravedlnosti! Pomozte ho najít!

Demolice mostu nad D10 u Kosmonos. Foto iboleslav.czD10 - V noci ze 13. na 14. dubna bude zcela uzavřena dálnice D10 u obce Čtveřín. Důvodem je plánovaná demolice mostu. K uzavírce komunikace D10 dojde dne 13. dubna od 19:00 hodin do 14. dubna 2024, přibližně do 09:00 hodin.