Rekonstrukce vnitrobloku. Foto město MBMLADÁ BOLESLAV - Ve vnitrobloku na severním sídlišti mezi bytovými domy Jana Palacha 1107 - 1112 a 17. listopadu 1331 - 1134 probíhá revitalizace v rámci projektu Zlepšení mikroklimatických podmínek v lokalitě Na Radouči. Město získalo na projekt částku přes 11 milionů korun z Norských fondů a Státního fondu životního prostředí ČR.

D10 - Přesně před půl rokem byla zahájena přestavba mimoúrovňové křižovatky D10 Kosmonosy. Práce pokračují podle harmonogramu a aktuálně neovlivňují provoz na dálnici D10.

Zdroj Středočeský krajSTŘEDOČESKÝ KRAJ - Protesty zemědělců zkomplikují dopravu nejen v Praze, ale také na příjezdech ze Středočeského kraje. Do metropole se doporučuje cestovat vlakem a obrnit se trpělivostí. Zejména v pondělí se očekávají rozsáhlé dopravní komplikace nejen v hlavním městě, ale také na příjezdech ze Středočeského kraje.

ilustrační fotoBĚLÁ POD BEZDĚZEM - Na kruhovém objezdu přímo v Bělé pod Bezdězem havaroval před 23. hodinou cyklista. Při nehodě utrpěl vážná zranění a záchranáři tak na místo museli povolat i vrtulník.

MLADÁ BOLESLAV - Klaudiánova nemocnice ruší od čtvrtka 8. února dočasné omezení návštěv. Návštěvy na lůžkových odděleních jsou opět od 15 do 17 hodin. Na návštěvě u pacienta může být v jednu chvíli přítomna pouze jedna osoba na maximální dobu 15 minut.