ilustrační foto Drážní hasičiMLADOBOLESLAVSKO - Vlaky na železniční trať mezi Mladou Boleslaví a Mělníkem nevyjely ani v neděli dopoledne, jak původně České dráhy předpokládaly. Stromy pod tíhou sněhu totiž stále padají na koleje, a proto dráhy obnovení provozu posunuly až na pondělní ráno. Problémy jsou i s náhradní autobusovou dopravou.

Vánoční kamion Coca-Cola. Zdroj Coca-ColaMLADÁ BOLESLAV - Pro někoho vánoční kýč, pro jiné úchvatná podívaná. Do Mladé Boleslavi znovu dorazí Coca-Cola kamion. Jeho zastávkou bude parkoviště u Olympia centra v Mladé Boleslavi.

ilustrační fotoDopravní nehody spojené se sněhem a náledím neberou konce. Ba přímo naopak, nabírají na síle. Aktuálně proto musela být uzavřena silnice číslo 38 mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou, konkrétně mezi Doksy a Jestřebím. Problémy jsou i na objízdné trase!

ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - První letošní větší příděl sněhu nekomplikuje provoz jen na silnicích, ale i na řadách železničních úseků. Kvůli tomu museli železničáři vyhlásit sněhovou kalamitu. Vlaky nabírají zpoždění v řádech desítek minut.

ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - Sníh, mráz a vyvrácené stromy komplikovali dnes ráno dopravu po celém Mladoboleslavsku. Hasiči proto vyjížděli k řadě událostem. Všechny se naštěstí obešly bez zranění.