Most přes dálnici D10 u Kosmonos.D10 - Již několikrát přesouvaný "definitivní" termín bourání mostu nad dálnicí D10 mezi Kosmonosy a Horními Stakory má znovu nový termín. Tentokráte by se mělo s jeho demolicí začít v březnu nebo dubnu letošního roku. 

 

ilustrační foto Zdroj OÚ ÚvalnoMLADÁ BOLESLAV - Obrovskou smůlu měl během úterý hned dvakrát muž z Mladé Boleslavi. Když totiž šel vyhodit odpadky do podzemního kontejneru na T. G. Masaryka, omylem i s odpadky vyhodil i svoji zubní protézu.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Několik alkoholem zmožených lidí znovu zaměstnalo strážníky v ulicí Mladé Boleslavi. Nejprve se na ně obrátila žena, které přišlo podezřelé, když dětem u základní školy nabízel opilý muž v autě smažené brambůrky. 

ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - Zatímco během prvního lednového týdne se s covidem potýkaly jen čtyři mateřské školy, teď už je situace podstatně horší. Podle hygieniků hlásí onemocnění Covid-19 už 16 škol.

Zadržení pachatele v boleslavském hotelu. Foto PČRMLADOBOLESLAVSKO - V jednom z hotelů na Mladoboleslavsku se ukrýval lupič, který 12. ledna přepadl pobočku banky ve Vinohradské ulici v Praze. Zaměstnankyni za přepážkou přímo sdělil: „Dejte mi všechny peníze, nebo vytáhnu pistoli“, kdy v jeho kapse bundy bylo vidět tělo zbraně.