Muž v kontejneru na elektroodpad. Foto MPMBMLADÁ BOLESLAV - Když hlídka městské policie projížděla v noci na sobotu Viničnou ulicí v Mladé Boleslavi, upoutala její pozornost hlava, vyčuhující z červeného kontejneru na elektroodpad. I když zprvu zloděj elektroniky určitě nebyl rád, velmi brzy přítomnost strážníků ocenil.

Vážná nehoda cyklistky v obci Horka u Bakova nad Jizerou.BAKOV NAD JIZEROU - Těžká zranění utrpěla seniorka, která v sobotu odpoledne havarovala nedaleko Bakova nad Jizerou. Podle policejní mluvčí Vlasty Suchánkové jely ženy na kole vedle sebe, přičemž o sebe zavadily a jedna z nich spadla na vozovku.

Začala rekonstrukce Průmyslové ulice v Kosmonosech. Foto iboleslav.czKOSMONOSY - Odstartovala velká rekonstrukce Průmyslové ulice v Kosmonosech. Řidiči se musí připravit na poměrně velké komplikace v dopravě. Kolony a zdržení tak bohužel budou téměř na denním pořádku.

Vizualizace parkovacího domu u stadionu v Mladé Boleslavi. Zdroj magistrát MBMLADÁ BOLESLAV - Ve čtvrtek dopoledne se konalo oficiální slavnostní zahájení první etapy stavby parkovacího domu P+R v ulici U Stadionu. Jedná se o jednu z nejdůležitějších aktuálních investic v Mladé Boleslavi, a pokud vše půjde podle plánu, měla by být dokončena v únoru 2023.

ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - Prodat sekačku za 4 tisíce korun chtěl na jednom z internetových bazarových portálů muž z Mladoboleslavska. Na bazarovém portále zboží vystavil a na inzerát se mu zanedlouho ozvala osoba vystupující ženským jménem, která projevila o zboží zájem, a společně se domluvili na uzavření obchodu.