REGION Ve vzorcích prvního kontrolního měření ovzduší v milovickém areálu nebyla žádná azbestová vlákna identifikována. Kraj k měření ovzduší v lokalitách, kde docházelo k demolici staveb, přistoupil na základě informací Policie ČR o výskytu eternitových úlomků s obsahem azbestu v okolí. 

Chibuk HILL BUSTERS. Zdroj Soška fotoMLADÁ BOLESLAV - Zdolat extrémně strmý kopec na střelnici v Mladé Boleslavi - Čejetičkách se už za pár dnů pokusí desítky motocyklových jezdců. V sobotu 17. června tam startuje už 6. ročník Chibuk HILL BUSTERS, který i letos nabídne řadu zajímavých a někdy i nebezpečných okamžiků. 

Semifinále mažoretkových skupin v Dobrovici. Foto iBoleslav.czDOBROVICE – Ulice Dobrovice a následně i areál Dobrovicích muzeí patřil o víkendu mažoretkám z celé republiky. Konalo se tam Semifinále mažoretkových skupin a miniformací. Mladoboleslavsko mělo zastoupení mažoretek z Dobrovice a Kosmonos.

V úterý začne oprava komunikace u letiště. Foto iBoleslav.czMLADÁ BOLESLAV - Nové dopravní omezení je tady! V úterý 30. května totiž začne celoplošná oprava komunikace v Pražské ulici, a to konkrétně mezi Hejtmánkou a Bezděčínem. Řidiči projedou, ale s velkým zdržením.

Pohled na lávku z ptačí perspektivy. Foto Škoda AutoMLADÁ BOLESLAV - Konec hazardování životů při přebíhání po železničním mostě nad Jizerou u Krásné louky v Mladé Boleslavi. Dnes totiž byla oficiálně otevřena nová lávka, po které lidé a cyklisti bezpečně přejdou či přejedou z jednoho břehu na druhý.