ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Od 9. do 11. července bude Mladá Boleslav opět hostit oblíbenou automobilou soutěž Rally Bohemia 2021. Přímo ve městě se pojedou dvě rychlostní zkoušky, Staroměstská a Městská.

Rychlostní zkouška (RZ) Staroměstská povede ulicemi Regnerova, Bezděčínská, Vinecká, Pod Borkem, Štyrsova, Pražská, Na Šafranici, Viničná, Ve Skalici, Na Kozině, Pivovarská, Pivovarská parkoviště, 9. května, Starofarní a Vodkova směr Ptácká. RZ Městská pak povede ulicemi 9. května, Pivovarská, Pivovarská parkoviště, Železná, náměstí Míru, tř. Václava Klementa, Jaselská, Klaudiánova, Českobratrské nám., Komenského nám., tř. T. G. Masaryka.

Řidiči tak musí v těchto lokalitách počítat s uzavírkami a omezením parkování. To začne už 8. července, kdy se pojedou takzvané seznamovací rychlostní zkoušky, Městská od 8 do 13 hodin a Staroměstská od 13 do 19 hodin.

Vlastní RZ Městská se pak pojede 10. července od 7 do 13 hodin, o den později, tedy 11. července, je na řadě RZ Staroměstská, uzavírky na její trati potrvají od 6:45 do 16:45 hodin.