MLADOBOLESLAVSKO – Fotbalový okresní přebor má za sebou druhé kolo. Čtyři celky dokázaly vyhrát oba zápasy. Řepov navíc při skvělém skóre 9:0, druhé Březno je na tom skoro podobně, jenom jednou inkasovalo. Naopak na druhém pólu tabulky zůstávají čtyři týmy bez bodového zisku. Doubrava i bez vstřelené branky, ale ta oba zápasy prohrála těsně 0:1.

Jizeran v prvním kole nejtěsnějším možným rozdílem prohrál ve Zdětíně, teď nestačil doma na Kněžmost. Zápas rozhodl po půl hodině hry Josef Šrytr.

Na skvělé první venkovní kolo navázali doma stylově Řepov i Březno. Prvně jmenovaní doma nadělili šestku Vrutici, když branky dávkovali rovnoměrně v obou poločasech. Březno pak dalo doma bůra rezervě Dolnobousovského SK. Po půl hodině hry otevřel skóre Jan Novotný, který do poločasu přidal ještě jeden gól. Tříbrankový náskok dal domácím Koudelka hned po změně stran a bylo po zápase.

Společně s Kněžmostem se ze zisku tří venkovních bodů radovala ještě Akuma, která vyhrála vysoko 7:1 v Kostelním Hlavně. Hattricky zaznamenali Bonomo a Bertoldi.
Jediná remíza kola se zrodila v Bělé pod Bezdězem, kam přijely Kosořice. Domácí poslal do vedení v 52. minutě Pitloun. Hosté ale patnáct minut před koncem dvěma góly během jedné minuty skóre zápasu otočili. Konečnou dělbu bodů pak zařídil devět minut před koncem z penalty Toman.

Ve zbylých zápasech se radovaly domácí týmy. Dlouhé čekání na výhru v okresním přeboru ukončil loňský nováček z Mukařova. Ten doma v Borovici porazil v jediném nedělním klání Benátky B. Hosté šli sice do vedení, ale ještě do přestávky srovnal Petr Matouš a v domácí pak zápas čtvrt hodiny před koncem otočili dvěma slepenými góly během čtyř minut.
Druhou výhru zapsal také Zdětín, který doma porazil Krnsko 5:2. V poločase domácí vedli 4:1, ve druhé půli už pak zápas dovedli k pohodlné výhře.

OKRESNÍ PŘEBOR – 2. KOLO
Březno – DBSK B 5:0 (2:0)
Branky: 31., 44. a 85. Novotný, 48. Koudelka, 80. Pospíšil. Rozhodčí: Kubín. ŽK: 0:3. Diváci: 85.
Doubrava – Kněžmost 0:1 (0:1)
Branka: 34. Šrytr. Rozhodčí: J. Pažout. ŽK: 2:1. Diváci: 40.
Řepov – Kropáčova Vrutice 6:0 (3:0)
Branky: 7. a 18. P. Štěpán, 38. a 55. Cepka, 60. Vaněk, 70. Podzimek. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 5:0. Diváci: 88.
Bělá – Kosořice 2:2 (0:0)
Branky: 52. Pitloun, 81. Toman – 73. Mudroch, 74. Kořínek. Rozhodčí: Vlk. ŽK: 0:1. Diváci: 60.
Kostelní Hlavno – Akuma 1:7 (0:2)
Branky: 87. Vostruha – 7., 58. a 90. Bonomo, 8., 51. a 58. Bertoldi, 83. Gregor. Rozhodčí: Košina. ŽK: 4:6. Diváci: 81.
Zdětín – Krnsko 5:2 (4:1)
Branky: 14. Adášek, 20. Trubička, 26. Vaňousek, 31. Těšínský, 47. Baborák – 13. Vízek, 89. Soumar. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
Mukařov – Benátky B 3:1 (1:1)
Branky: 30. Matouš, 72. Tkácz, 76. Kučera – 8. Poslt. Rozhodčí: Vrabec. ŽK: 1:3. Diváci: 81.

Střelec víkendu: Hned tři hráči trefili o víkendu hattrick, z toho dva z jednoho týmu. Na vysoké výhře Akumy v Kostelním Hlavně se třemi góly podíleli Bonomo a Bertoldi. Hattrick zaznamenal také březenský Novotný.
Čistá konta: 2 – Rudavský (Kněžmost), Hlaváč (Řepov), 1 - Cielecký (Zdětín), Jeleček (Březno).
Nejlepší střelci: 5 – Novotný (Březno), 3 – Korec (Kropáčova Vrutice), Cepka (Řepov), Bonomo, Bertoldi (oba Akuma).