Zadržení pachatele, který přepadl dvě ženy na Radouči. Foto: MP Mladá BoleslavMLADÁ BOLESLAV - Přímo za bílého dne, a navíc v rozmezí jen pár minut, přepadl mladý muž dvě ženy v chráněné oblasti Radouč na okraji Mladé Boleslavi. I když je obě útočník ohrožoval nožem, podařilo se jim utéct.

První ženu přepadl muž pár minut před sedmou hodinou ráno. Šla zrovna od Radouč Parku na Podlázky, když k ní zezadu přistoupil muž s kapucí na hlavě. Jednou rukou jí zakryl ústa, aby nemohla křičet, v druhé měl nůž, který ji dal pod krk. Žena naštěstí zachovala chladnou hlavu a muže několika silnými ranami loktem zneškodnila a utekla.

Podle vyjádření vedení mladoboleslavské městské policie vše ihned oznámila na tísňovou linku. Na místo vzápětí vyjely dvě hlídky. Než však na místo vůbec dojely, volala jim další přepadená žena. Vzhledem k tomu, že šlo o pravidelnou běžkyni, utekla útočníkovi dřív, než stačil cokoliv udělat.

To už na místě ale byly motorizované hlídky strážníků, kterým se také během pár minut podařilo muže (1987) najít a zadržet. U sebe měl nůž. Předán byl státním policistům, kteří případ teď budou řešit.

 Zadržení pachatele, který přepadl dvě ženy na Radouči. Foto: MP Mladá BoleslavZadržení pachatele, který přepadl dvě ženy na Radouči. Foto: MP Mladá Boleslav