ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - Rok 2022 pomalu odpočítává poslední hodiny. Kam vyrazit na Mladoboleslavsku? Organizované akce na Silvestra města a obce v okolí plánují jen sporadicky. Konají se tak převážně soukromé akce a otevřeno má valná většina hospod, restaurací a barů v Mladé Boleslavi i dalších městech okresu.

Na velký ohňostroj tak můžete na Silvestra vyrazit například do Veselé u Mnichova Hradiště. Od 18:30 hodin tam začne Veselý ohňostroj 2022, pořádá Kiosek U Kozáka.

Mladá Boleslav bude i letos bez silvestrovského a novoročního ohňostroje pořádaného v minulosti městem. Na Silvestra tak můžete vyrazit na poslední den Adventních trhů v parku Výstaviště. Od 17:30 hodin se tam koná koncert Zuzany Stirské a Fine Gospel Time.

Nový rok
Tím nejvíce navštěvovaným a vyhledávaným je tradičně Novoroční ohňostroj v Benátkách nad Jizerou, který začíná v 19:00 hodin. Jako už tradičně bude hudbu k němu přenášet Signál rádio a sledovat ho je tak možné z širokého okolí.

Do Bělé pod Bezdězem na Nový rok dorazí unikátní pojízdná zvonohra Petra Rudolfa Manouška, a to na Masarykovo náměstí v 17:00 hodin.

Kdo si chce na první den v roce protáhnout tělo, rozhodně si nenechá ujít Novoroční výběh v Mladé Boleslavi, který startuje z parkoviště před Štěpánkou vedle zimáku od 15 hodin.

 

PF TAXI LIKE