DRAŽICE - Policejní vrtulník od rána znovu pátrá po dvaašedesátiletém muži, po kterém se po víkendovém rozsvícení vánočního stromu doslova slehla zem. Pátrání je zatím neúspěšné.

Mladoboleslavští policisté od 28. listopadu 2022 pátrají po pohřešovaném 62letém muži z Benátek nad Jizerou. Naposledy byl viděn kolem půlnoci z 26. na 27. listopadu v Dražicích, kde se účastnil rozsvícení vánočního stromu. Od té doby ho nikdo neviděl a mobil má nedostupný.

Pohřešování nahlásila jeho rodina včera v poledne a od té doby po muži policisté pátrají. Do pátrací akce povolali i psovody se služebními psy, se zadokuemntováním terénu a pátráním policistům pomohl i dron a dalších několik hlídek policistů. Bohužel se do současné doby nepodařilo muže vypátrat. Roman Bárta je asi 170 cm vysoký, štíhlé postavy, má krátce střižené hnědé prošedivělé vlasy a modré oči. Naposledy byl viděn v černé kožené bundě, modrých džínech a modro-červeno-černých botách.

Pokud máte jakékoliv informace o tom, kde by se pohřešovaný mohl pohybovat nebo jste ho někde viděli, ozvěte se nám prosím na linku 158.