Nehoda na dálnici D10 u Benátek. Foto iBoleslav.czD10 - Patnáct minut po 15. hodině se na dálnici D10 u Benátek nad Jizerou na trase Turnov - Praha stala nehoda. Na místě jsou záchranné složky a řidiči se musí připravit na poměrně velké kolony.

Jak pro iBoleslav.cz uvedla mluvčí krajské policie Vlasta Suchánková, řidič osobního vozidla při vjíždění na dálnici z připojovacího pruhu narazil do světelné šipky silničářů, která tam byla kvůli nákladnímu vozidlu u krajnice. "Při nehodě došlo ke zranění spolujezdkyně z osobního vozidla. Řidič z nehody vyvázl bez zranění," uvedla mluvčí s tím, že alkohol u řidiče vyloučila dechová zkouška. Dálnice musela být následně zcela uzavřena.

"Žena utrpěla poranění nohy a pohmoždění hrudníku. Po ošetření jsme pacientku převezli sanitkou do nemocnice v Mladé Boleslavi," uvedla mluvčí záchranné služby Monika Nováková.

Zhruba po hodně od nehody se podařilo dálnici zprůjezdnit alespoň jedním jízdním pruhem. I tak se ale před nehodou vytvořila několik kilometrů dlouhá kolona, která sahala až před sjezd na Brodce. 

Okolnosti nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování dopravních policistů.

    

 

Autor TOK
Foto iBoleslav.cz