Tragická nehoda u Rečkova. Foto iboleslav.czREČKOV - Další tragická nehoda během prázdnin se před malou chvílí odehrála u Nové Vsi poblíž Rečkova u Bakova nad Jizerou. Zemřel při ní motorkář. Podle prvotního vyšetřování jel motorkář po hlavní silnici, ovšem zatím nezjištěné vozidlo mu na křižovatce nedalo přednost.

"Motorkář se pokusil střetu vyhnout, přičemž havaroval. Utrpěl zranění, kterým bohužel na místě podlehl," uvedla mluvčí středočeské policie Michaela Richterová s tím, že osobní vozidlo z místa odjelo. Policisté v tuto chvíli ale netuší, zda řidič či řidička zaregistrovala, že motorkář při výhybném manévru havaroval. "Po vozidle v tuto chvíli pátráme. Žádáme případné svědky, aby se nám ozvali na linku 158. Stejně tak prosím i řidiče či řidičku tohoto vozidla, aby se nám rovněž ozval či ozvala," uvedla Richterová.

Po dobu vyšetřování nehody, a to i za pomoci dronu, byla silnice zcela uzavřena. Obnovit provoz se podařilo až po 20. hodině.

Tragická nehoda u Rečkova. Foto iboleslav.cz Tragická nehoda u Rečkova. Foto iboleslav.cz Tragická nehoda u Rečkova. Foto iboleslav.cz Tragická nehoda u Rečkova. Foto iboleslav.cz