ilustrační foto OBIMLADÁ BOLESLAV – Po nedávné protestní jízdě ulicemi Mladé Boleslavi, připravují podnikatelé, kteří kvůli vládnímu nařízení musí mít zavřené své provozovny, další akci. Tentokráte na Krásné louce.

„Dočkali jsme se doby, kdy je zakázán prodej pomlázek a Velikonoce, jako jedno z nejhezčích období v roce jsou potlačované,“ píší organizátoři akce s tím, že kolektiv Mladoboleslavských podniků, podnikatelů, dobrovolníků a svobodných občanů, se rozhodl uspořádat pro děti velikonoční pondělí plné soutěží o drobné ceny v podobě sladkostí, ovoce a diplomů. Pro každého, kdo bude mít zájem, bude na místě možnost vyzvednout si pomlázku, zadarmo nebo za dobrovolný příspěvek, který půjde na dobročinné účely.

„Celá tato akce má jediný cíl, nenechat si po tom všem vzít i jedno z nejhezčích období v roce, které po dlouhé roky stmeluje rodiny, dětem, ale nejen jim vždy vykouzlí úsměv na tváři a my jsme přesvědčeni, že to je to, co dnes všichni potřebujeme! Na chvíli vypnout, vydechnout, věnovat čas dětem a potřebným a užít si trochu svobody na čerstvém vzduchu,“ píše se v pozvánce.

Akce je plánovaná na pondělí 5. dubna. Scházet se budeme na Krásné louce, a to od 9:30 hodin.