ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - Mladoboleslavsko je celé pod sněhem. Největší komplikace teď jsou pochopitelně na silnicích. Jak pro iBoleslav.cz uvedla mluvčí Policie ČR Mladá Boleslav Lucie Nováková, policisté v tuto chvíli řeší hlavně menší nehody.

"Problémy byly například v Jičínské ulici v Mladé Boleslavi poblíž Olympia centra, dále pak na silnici ve směru na Nymburk u obce Nepřevázka a u nájezdu na D10 v Kosmonosech," vyčetla jen pár nehod, které blokovaly provoz na mladoboleslavských silnicích, Nováková. Další nehody jsou spíše menšího charakteru. V příkopu skončilo například u Dalešic osobního auta. Stejně tak jako u Dalešic. "Všechny nehody se obešly bez zranění," dodala mluvčí.

15 hodin: Na silnici 38 u obce Hrdlořezy okres Mladá Boleslav; sníh na vozovce; překážka, která může bránit provozu v celé šířce vozovky nebo její části; Uvízlý kamion na vozovce.

Problémy musí očekávat řidiči na silnici I/16 mezi Jizerním Vtelnem a Beznem, kde kvůli sněhu stály kamiony. Daleko větší problémy jsou na silnicích nižních tříd, kde se stále nachází větší množství sněhu. 

Velké problémy pak jsou na hlavním tahu z Mladé Boleslavi na Českou Lípu, v lesním úseku poblíž Bezdězu. Silnice je uzavřena, jsou tam totiž uvízlé kamiony.