BEZDĚČÍN-/AKTUALIZACE/ Krátce po 15. hodině došlo na silnici první třídy číslo 16 u Bezděčína k další vážné dopravní nehodě. Tentokráte se tam srazil kamion a dvě osobní vozidla. Nehoda značně komplikuje dopravu.

Podle policejní mluvčí Lucie Novákové se na dálnici vytvořily dlouhé kolony, neboť se nehoda stala za sjezdem z dálnice ve směru na Nymburk. "Následně musel být sjezd z dálnice úplně uzavřen," uvedla Nováková s tím, že uzavřen je i směr od Mělníka.

Prvotní informace navíc hovořili o tom, že jeden z řidičů je ve vozidle zaklíněný a bude nutné jeho vyproštění. "To nakonec nebylo nutné. Dvě osoby ale skončily v péči záchranné služby. Hasiči na místě provádí protipožární opatření u havarovaných vozidel a řeší případný únik provozních kapalin," uvedl k nehodě dále mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel.

Dopravu na místě řídí policisté, průjezdný je v tuto chvíli jen směr od Nymburka na Bezděčín a opačně. S dopravním omezením je nutné počítat až do 18. hodiny. Okolnosti karambolu teď šetří dopravní policisté, a to i za pomoci dronu.