Zatopené fotbalové hřiště v Dolním Bousově.DOLNÍ BOUSOV - Prudký déšť zasáhl také Mladoboleslavsko. Velká voda nakonec nejvíce řádila v Dolním Bousově, kde se voda z potoka Klenice dostala až na fotbalové hřiště a kompletně ho celé zatopila. Pod vodou je vše, co bylo v blízkosti.

Voda ale natekla také do sklepů a garáží rodinných domů, především v ulici Požárníků a nádražní. Na místě zasahují hasiči, kteří odčerpávají vodu. Zatopeny jsou také zahrady a zahradní chatky. "Všechno je pod vodou, úplně všechno. V chatce mám asi metr vody, to jsem tady nikdy nezažil," řekl redaktorům iBoleslav.cz místní obyvatel, který ze silnice sledoval obrovskou plochu plnou vody.

Velká voda se na Dolní Bousov přivalila od Sobotky kolem 16. hodiny. V Prokopském údolí jsou rybníky plné vody, údajně hrozí, že voda začne přetékat přes hráze. V terénu jsou desítky hasičů. V Bousově hrozí, že voda začne přetékat přes silnici, neboť voda v potocích už dosahuje k horní hraně mostů. Hladina navíc stále neklesá.

Video ze zatopeného Dolního Bousova naleznete ZDE.

Zatopené fotbalové hřiště v Dolním Bousově. Zatopené fotbalové hřiště v Dolním Bousově. Zatopené fotbalové hřiště v Dolním Bousově. Zatopený Dolní Bousov. Zatopený Dolní Bousov. Zatopený Dolní Bousov.