Policejní nábor v Olympia centru. Foto Policie ČRMLADÁ BOLESLAV - Překvapení čekalo o víkendu na návštěvníky Olympia centra v Mladé Boleslavi. Jen co prošli hlavním vchodem, narazili na policejní vozy. Něco takového tam ještě nikdy nebylo! Velká atrakce především pro děti. Vybavení policejních vozů ale přilákalo i řadu mladých lidí i dospělých.

Na Mladoboleslavsku v současné době chybí více než pět desítek policistů. Právě tím chtěli policisté přiblížit svoji práci a zaujmout i ty, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a bojovat proti kriminalitě právě tady na Mladoboleslavsku.

Foto Policie ČR"Rádi v našich řadách přivítáme všechny a perspektivní jedince se zájmem o atraktivní a mnohdy adrenalinové zaměstnání, které nabízí ve všech ohledech dokonalé zázemí a možnost kariérního růstu," uvedla mluvčí mladoboleslavské policie Lucie Nováková.

V rámci Územního odboru Mladá Boleslav mohou nově přijatí policisté nastoupit službu jako dopravní policisté nebo na šesti obvodních odděleních: Mladá Boleslav I., Mladá Boleslav II., Bělá pod Bezdězem, Benátky nad Jizerou, Dobrovice a Mnichovo Hradiště.

Na 15. dubna příštího roku pak mladoboleslavští policisté připravují další akci Přes bariéry s policií, kde si budou moci studenti středních škol vyzkoušet fyzické testy, které jsou potřebné pro přijetí k Policii ČR. Díky tomu si tak otevřou cestu k policejnímu sboru a při přijímacím řízení již nebudou muset fyzické testy skládat. Každoročně se této akce účastní desítky studentů. 

Kontakt k náboru:
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel.: 974 876 400, 727 965 560