Oprava přejezdu v Čachovicích.MLADOBOLESLAVSKO – V úterý 23. července přestaly jezdit vlaky na železniční trati mezi Mladou Boleslaví město a Nymburkem. Důvodem je rozsáhla rekonstrukce železniční tratě, která zahrnuje výměnu pražců, opravy přejezdů či výměnu závor. Výluka skončí 16. srpna o půlnoci.

Nejvíce práce mají v těchto dnech dělníci v Čachovicích, kde probíhá výměna části železničních pražců, zároveň je zde uzavřen přejezd pro veškerou automobilovou dopravu. Kromě opravy samotného přejezdu zde dojde i k výměně závor. Až do 16. srpna budou muset řidiči místo objíždět přes Vlkavu, Zavadilku, Krchleby, Straky a Všejany.

Také ve Všejanech se v tuto chvíli pracuje. Nově se tam na přejezdu objeví tolik očekávané závory. Jde totiž o přejezd, kde se v minulosti stalo už několik smrtelných nehod. To se po zprovoznění trati konečně změní.

Velmi opatrní pak musí být řidiči na přejezdu u Struh, kde zabezpečovací zařízení přejezdu je mimo provoz.

V nejbližších dnech začne rekonstrukce také železničního přejezdu u Sýčiny.

Vlaky nahradily autobusy
Po dobu výluky budou všechny vlaky linky PID S31 nahrazeny autobusy náhradní dopravy v úseku Nymburk hl. n. - Mladá Boleslav město a opačně.

Vlaky Os 8503 a Os 8504 jsou v úseku Mladá Boleslav hl. n. - Mladá Boleslav město a opačně vedeny souběžně jako vlak i autobusem náhradní dopravy.

Vlaky Os 6059 je veden souběžně vlakem a autobusem náhradní dopravy v úseku Řepov - Mladá Boleslav hl. n. Přestup mezi vlakem a autobusem náhradní dopravy je zajištěn pouze ve stanici Mladá Boleslav hl. n.

Vlak Os 6058 je nahrazen autobusy náhradní dopravy v úseku Nymburk hl. n. - Řepov.
Vlaky R linky MD R22 budou nahrazeny autobusy náhradní dopravy v úseku Nymburk hl. n. - Mladá Boleslav hl. n. a opačně. V úseku Nymburk hl. n. - Kolín a opačně jsou vlaky odřeknuty bez náhrady.

Oprava přejezdu v Čachovicích. Oprava přejezdu v Čachovicích. Oprava železnice v Čachovicích. Oprava železnice v Čachovicích. Železniční přejezd u Struh. Železniční přejezd u Struh.