ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO – Společnost Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav připravuje na začátek dubna opravy vodovodního řadu. Ne ve všech obcích ale bude po dobu odstávky zajištěna náhradní cisterna s vodou.

5. dubna Písková Lhota - možný nižší tlak vody od 7:30 do 14:00 hod. z důvodu plánované odstávky el. energie. Ve výše položených lokalitách je možné úplné přerušení dodávky vody.

9. dubna Žerčice a Kobylnice - z důvodu nezbytné opravy armaturních uzlů, dojde v těchto obcích v době cca 8 - 14 hod k přerušení dodávky pitné vody. Prosíme obyvatele, aby se na tuto dobu předzásobili, náhradní zásobování nebude organizováno.

9. dubna Sychrov - z důvodu čištění vodojemu, dojde v době cca 8 - 12 hod k přerušení dodávky pitné vody. Prosíme obyvatele, aby se na tuto dobu předzásobili, náhradní zásobování nebude organizováno.

11. dubna Sedlec - z důvodu čištění vodojemu, dojde v době cca 8 - 12 hod k přerušení dodávky pitné vody. Prosíme obyvatele, aby se na tuto dobu předzásobili, náhradní zásobování nebude organizováno.