MLADOBOLESLAVSKO - Policie ČR hledá nové policisty na posílení svých řad po celém Mladoboleslavsku. Nově přijatí policisté navíc získají náborový příspěvek 150 tisíc korun i další benefity.

Mladoboleslavští policisté přijímají nové posily na své základní útvary. Hledáme ty, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a bojovat proti kriminalitě. V rámci Územního odboru Mladá Boleslav mohou nově přijatí policisté nastoupit službu jako dopravní policisté nebo na šesti obvodních odděleních: Mladá Boleslav I., Mladá Boleslav II., Bělá pod Bezdězem, Benátky nad Jizerou, Dobrovice a Mnichovo Hradiště.

Náborový příspěvek ve výši 150 tisíc korun náleží všem nově přijatým policistům. Služební příjem při nástupu, včetně všech příplatků, dosahuje 24.220,- Kč hrubého. Po ukončení základní odborné přípravy (po 1 roce) služební příjem činí od 29.940,- do 31.940,- Kč hrubého dle služebního zařazení.

Mezi benefity, které nabízíme, patří 6 týdnů dovolené, kratší délka základní doby služby (37,5 hod/týden), možnost kariérního růstu, pravidelná lékařská péče, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, po patnácti letech služby má policista nárok na dvoutýdenní ozdravný pobyt nad rámec dovolené a doživotní výsluhový příspěvek.

Hlavní podmínkou pro přijetí je úspěšné absolvování přijímacího řízení, které se skládá z osobnostní, fyzické a zdravotní způsobilosti. Dalšími podmínkami přijetí jsou:

trestní bezúhonnost
české občanství
minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
nebýt členem politických stran nebo hnutí
nevykonávat živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost a nebýt členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob, které vykonávají podnikatelskou činnost
Rádi v našich řadách přivítáme všechny mladé a perspektivní jedince se zájmem o atraktivní a mnohdy adrenalinové zaměstnání, které nabízí ve všech ohledech dokonalé zázemí a možnost kariérního růstu. Všichni noví policisté budou řádně proškoleni pro výkon svého budoucího povolání.

V případě zájmu kontaktujte personalistku Územního odboru policie Mladá Boleslav na tel. číslo 727 966 477, 974 877 400  nebo pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.