Zrekonstruovaný Lidl v Kosmonosech. Foto: Lidl.czKOSMONOSY - V sobotu 13. října se znovu otevře prodejna Lidl v Kosmonosech. Po šestitýdenní modernizaci se zákazníci mohou těšit na nový interiér a pekárnu. Vylepšeno je také venkovní parkoviště. My vás dovnitř ale vezmeme už teď.

Při modernizaci Lidlu v Zahradní ulici byly využity prvky nového konceptu prodejen, jež zákazníkům přinesou líbivější vzhled a větší komfort během nakupování. Zaměstnancům pak změny zjednoduší manipulaci se zbožím, obsluhu zákazníka a v neposlední řadě údržbu prodejny.

Již při vstupu do prodejny přivítá zákazníky praktické zádveří. Interiér budovy je prostorný s dostatkem denního světla. Na stěnách nově visí 3D grafické nápisy, které usnadňují orientaci na prodejní ploše, příjemný pocit z nákupu pak umocňuje dominantní šedá barva, použité LED osvětlení či dřevěné prvky sjednocené v dekoru světlého dubu. Zákazníci se dále mohou těšit na novou pekárnu. Větší výběr než doposud pak budou mít i v případě čerstvých potravin. Nadále si budou moci zakoupit také teplé nápoje z automatu na kávu (Lidl to go) vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl.

„Při modernizacích našich prodejen myslíme především na zákazníky, kterým nabízíme komfortnější nakupování od začátku až do konce. Snažíme se tak vyjít vstříc jejich potřebám, jež se za poslední roky výrazně změnily,” okomentovala modernizaci Zuzana Holá, tisková mluvčí společnosti Lidl.

Otevření prodejny bude spojeno se speciální akcí. Půjde o výhodnou nabídku vybraných druhů zboží, jež budou moci zákazníci v týdnu od 15. do 21. října nakoupit levněji.

Kosmonoská prodejna se zařadila mezi dalších několik desítek prodejen Lidl, které se v poslední době dočkaly remodelingu.

Zrekonstruovaný Lidl v Kosmonosech.Zrekonstruovaný Lidl v Kosmonosech.