Záchranná služba. Ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - Velmi náročnou profesi mají zdravotníci a lékaři středočeské záchranky. Svou práci odvádí skvěle, tak proč jim nedát najevo naši spokojenost? Nyní je to velmi snadné a rychlé!

Prostřednictvím služby Feedbado můžete pracovníky zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje potěšit svými pozitivními pochvalami. Pomocí elektronického dotazníku, který je dostupný po načtení QR kódu, nebo odesláním SMS na číslo 720 002 002 ve formátu „ZZS 1-5“, kde čísla symbolizují známky jako ve škole. Tedy „1“ je nejlepší a „5“ nejhorší. Za toto jednoduché ohodnocení je možno připojit doplňující komentář. Tyto QR kódy a SMS čísla jsou umístěna i na informačním letáčku „Záchranka odjela, a co teď?“, který je určen pro příbuzné pacientů.

Celé hlasování zabere pouhých pár vteřin. A nemusíte se bát, tato zpětná vazba je zcela anonymní a nebude nikde zveřejněna. Přístup k datům má pouze vybraný hodnotitel.

„Středočeská záchranka poskytuje služby na světové úrovni, ale vždy nám chyběla možnost jednoduché komunikace s našimi pacienty. Na psaní dopisů a e-mailů dnes nikdo nemá čas ani chuť. Zavedení jednoduchého sběru informací prostřednictvím Feedbando nám pomůže najít případné nedostatky v naší práci a věřím, že tato zpětná vazba může motivovat zaměstnance k ještě lepším výkonům, kterých si už teď velice vážím,” dodal ředitel středočeské záchranky Martin Houdek.

Proto neváhejte a zapojte se. Čas od času každý rád slyší pár vřelých slov, které uctí jeho práci.

(AK)