Nehoda u Bezděčína.

BEZDĚČÍN - /AKTUALIZOVÁNO/ Stovky nových součástek do automobilů skončily v příkopu u Bezděčína. Řidič jel s nákladním autem ve směru od Mělníka do Mladé Boleslavi, v zatáčce před Bezděčínem ale sjel za krajnici, což způsobilo převrácení přívěsu a vysypání obrovského množství nákladu do příkopu.

Přívěs navíc zdemoloval i billboard u silnice. Na místě už jsou dopravní policisté a hasiči, kteří řídí provoz kyvadlově. Převrácený přívěs bude podle hasičů nutné dostat zpět na kola pomocí jeřábu. Jako první ale bude potřeba přívěs od nákladního auta odpojit.

Krátce po nehodě byl hlavní tah mezi Mladou Boleslaví a Mělníkem uzavřen, stejně tak tomu zřejmě bude i při samotném vyprošťování přívěsu a následném odklízení vysypaného nákladu. Na místo také míří spediční firma, která odveze vysypaný náklad.

"Alkohol u řidiče vyloučila dechová zkouška," uvedla mluvčí Policie ČR Michaela Richterová s tím, že nehoda se obešla bez zranění. Škoda zatím vyčíslena nebyla, pohybovat se ale zřejmě bude v řádech milionů korun.

Nehoda nákladního auta u Bezděčína.Nehoda nákladního auta u Bezděčína.Nehoda nákladního auta u Bezděčína.Nehoda nákladního auta u Bezděčína.Nehoda nákladního auta u Bezděčína.