Bernhard MaierMLADÁ BOLESLAV - Bernhard Maier k 31. červenci 2020, po téměř pěti letech v čele společnosti ŠKODA AUTO, opouští pozici předsedy představenstva. Kdo jej v čele největšího zaměstnavatele v regionu nahradí, zatím není jasné. 

Nehoda u obce Podbrahy. Foto HZSPODBRAHY - Nehoda osobního auta uzavřela dnes dopoledne silnici mezi obcemi Podbrahy a Stará Boleslav. Nehoda se podle policejní mluvčí Lucie Novákové obešla bez zranění, ovšem havarované vozidlo zůstalo na střeše uprostřed vozovky.

Vážná nehoda motorkáře u Katusic. Foto Policie ČRMLADOBOLESLAVSKO - Ve středu ve večerních hodinách došlo k vážné dopravní nehodě v katastru obce Katusice na Mladoboleslavsku, kde motocyklista vlivem vysoké rychlosti nezvládl řízení a havaroval mimo komunikaci. Z místa byl s těžkým zraněním převezen do mladoboleslavské nemocnice.

Nová aplikace pro cyklisty Šlapeto. Zdroj Škoda AutoMLADÁ BOLESLAV - Škoda Auto se stala hlavním partnerem mobilní aplikace Šlappeto určené pro cyklisty. Mobilní aplikace vznikla, aby usnadnila cyklistický život především amatérským sportovcům. Snoubí v sobě na míru přizpůsobený plánovač tras, informace o infrastruktuře nebo důležité rady a tipy pro jízdu na kole.

Škoda Slavia. Foto Škoda AutoMLADÁ BOLESLAV – Z modelu ŠKODA SCALA se stala SLAVIA: Jménem sedmého žákovského vozu ŠKODA si žáci Středního odborného učiliště strojírenského připomínají 125. výročí založení dnešní společnosti ŠKODA AUTO.