MLADÁ BOLESLAV - Klaudiánova nemocnice Mladá Boleslav vyhlásila ve středu v 8 hodin ráno stav hromadného postižení osob. Informovala o tom hejtmanka Středočeského kraje Petra Pecková.

Policejní kontroly na hlavním nádraží v Mladé Boleslavi (02.03.2021)MLADÁ BOLESLAV - Překvapení čekalo dnes odpoledne na cestující, kteří dorazili vlaky na hlavní nádraží v Mladé Boleslavi. Čekala je tam velká kontrola dodržování vládního nařízení, které zakazuje bezdůvodnou cestu do jiných okresů, než má občan trvalé či přechodné bydliště.

MLADÁ BOLESLAV - Mladoboleslavští kriminalisté sdělili obvinění ze zločinu Šíření nakažlivé lidské nemoci jednačtyřicetileté ženě z Mladé Boleslavi. Ta přišla na urgentní příjem mladoboleslavské nemocnice, kde požadovala vyšetření bolesti břicha.

ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - Hasiči na Mladoboleslavsku mají za sebou zvířecí víkend. Pomáhali hned několika kočkám, které se dostaly do svízelných situacích. Ne vždy ale záchranná akce skončila úspěchem.

Policejní kontrola v Jiřicích (01.03.2021)MLADOBOLESLAVSKO - Jen chvíli po pondělní půlnoci obsadili policisté hlavní tahy na Mladoboleslavském okrese, kvůli dodržování vládního nařízení, který zakazuje bez patřičných důvodů přejíždět mezi jednotlivými okresy.