MLADÁ BOLESLAV - Mladoboleslavští policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po ženě a muži na fotografii, jejichž svědectví by jim mohlo významně pomoci při vyšetřování přečinu Krádež.

D10 - Nehoda kamionu blokuje v tuto chvíli provoz na dálnici D10 v úseku mezi Mladou Boleslaví a Bezděčínem, a to v obou směrech. Kamion tam najel do středových svodidel a zdemoloval je v úsek několika stovek metrů, průjezd je značně omezen. Neprůjezdné jsou rychlé jízdní pruhy v obou směrech.

D10 - Nehoda kamionu blokuje v tuto chvíli provoz na dálnici D10 v úseku mezi Mladou Boleslaví a Bezděčínem, a to v obou směrech. Kamion tam najel do středových svodidel a zdemoloval je v úsek několika stovek metrů, nehoda se obešla bez zranění, ovšem průjezd je značně omezen. Neprůjezdné jsou rychlé jízdní pruhy v obou směrech.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV – Velká radost teď panuje na mladoboleslavské Integrované střední škole Na Karmeli. Získala totiž první místo a nemalou finanční částku v on-line soutěžích o tom, jak bezpečně zacházet s informační technikou.

Požár budovy bývalé závlahy. Foto: MBMBMLADÁ BOLESLAV – Obrovský kouř se odpoledne valil z objektu bývalé závlahy nedaleko Bezděčína u Mladé Boleslavi. Muž, který to zpozoroval, jako první volal strážníky městské policie.