DOPRAVNÍ NEHODA. Ilustrační fotoČISTÁ - Dvě osobní auta se srazila na křižovatce u Čisté, na hlavním tahu mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou. Podle informací policie jsou na místě i zranění a k nehodě proto míří všechny složky záchranného systému. Počítejte s několikaminutovým zdržením. 

Městská policie Mladá Boleslav. Ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV – Další jen těžko uvěřitelný případ řešili strážníci městské policie poblíž vývojového centra Česana. Běhal tam zcela nahý muž. Zatímco jemu to nevadilo, nedobrovolní diváci byli jiného názoru.

Těžká technika začala s bouráním Koliby. ČTYŘI KAMENY - Oblíbená dřevěná restaurace na místě bývalých Čtyř kamenů u dálnice D10 začíná pomalu mizet z povrchu zemského. Restauraci zachvátil požár na konci listopadu minulého roku. S plameny bojovaly desítky hasičských jednotek i vrtulník, ale zachránit se jí nepodařilo. Za vše mohly saze v komíně, které se vznítily. 

Nehoda autobusu a osobního auta na dálniciD10 - K nehodě osobního auta a autobusu došlo na dálnici D10 na 12 kilometru ve směru na Mladou Boleslav. Jde o úsek, kde je provoz sveden jen do jednoho jízdního pruhu. Při nehodě došlo ke zranění osob a na místě je také záchranná služba. Provoz je zde částečně blokován.

DOPRAVNÍ NEHODA. Ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Pořádně se opít a pak doslova letět mladoboleslavskou ulicí. To přesně udělal pětadvacetiletý muž v osobním autě Škoda Octavia, když vyrazil na svoji poslední cestu od kina Forum k ulici Na Radouči.