ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Lidé, kteří využívají městskou hromadnou dopravu v Mladé Boleslavi musí počítat s omezením linek 40, 41 a 42. Od pondělí 26. do pátku 30. srpna bude totiž platit krátká uzavírka Bezděčínské ulice mezi příměstskými částmi Mladé Boleslavi Bezděčínem a Chrástem. Zmíněné linky tak nebudou moci Bezděčínskou ulicí projet, proto budou rozděleny a vynechají některé zastávky na své trase.

ilustrančí foto Policie ČRKOSMONOSY - Poblíž prvního kruhového objezdu od dálnice D10 v Průmyslové ulici v Kosmonosech došlo před 18. hodinou k vážné nehodě. Osobní auto tam srazilo cyklistu. Nehoda se neobešla bez zranění, a proto na místě kromě policistů zasahují také záchranáři. Místo je ale zatím s opatrností průjezdné.

Bývalý vojenský bunkr na prodej. Foto ÚZSVMSTRUHY - Toužíte po unikátní nemovitosti? Kupte si vojenský bunkr. Na Mladoboleslavsku jsou k prodeji dva, a to poblíž obce Struhy. Oba se nacházejí v polích. Za jeden z nich chce stát minimálně 32 tisíc, za ten druhý jen 13 400 korun.

Tragická nehoda u Debře.DEBŘ - Tragické následky má střet osobního auta s cyklistou poblíž kruhového objezdu u Debře. I když na místo ihned dorazili záchranáři, lékař musel podle mluvčí středočeské záchranné služby Petry Effenbergerové konstatovat jeho smrt. "Zranění nebyla slučitelná se životem," uvedla.

ilustraceMLADÁ BOLESLAV - Vážným zraněním skončil střet osobního auta s cyklistou poblíž kruhového objezdu u Debře. Na místě jsou v tuto chvíli všechny záchranné složky. Po dobu jejich zásahu bude průjezd po silnici omezen.