Zásah hasičů ve Skorkově.MLADOBOLESLAVSKO – Mladoboleslavskem se prohnala poměrně silná bouřka, doprovázena deštěm a silným větrem. Nejvíce práce tak měli především hasiči.

Půjčovna lodí na Krásné louce. Foto: mb-net.czMLADÁ BOLESLAV - Městská společnost sportovní a rekreační areály začala provozovat půjčovnu lodí a paddleboardů v nové loděnici na Krásné louce. Nová služba zatím funguje na základě telefonické objednávky, ve všední dny na tel. čísle 603 820 810 a během víkendů na čísle 731 682 447.

Nehoda na křižovatce u Tesca.KOSMONOSY - Nehoda dvou osobních vozidel blokuje provoz na křižovatce silnice první třídy číslo 38 a Havlíčkovy ulice, poblíž Tesca. Na místě jsou všechny složky integrovaného záchranného systému. Místem se dá projet s velkou patrností. Okolnosti nehody na místě šetří dopravní policisté. 

ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - Koupací sezona je už v plném proudu. V tomto týdnu byly krajským hygienikům dodány další výsledky rozborů z několika místních malých koupališť, jejichž provozovatelé vzhledem k příznivému počasí zahájili provoz.

Turistická známka. Foto: Česká krajinaREGION – Oblíbené turistické vizitky si mohou odnést návštěvníci z cesty do rezervace velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice. Nabízejí je informační centra v Milovicích i v Benátkách nad Jizerou. Každé má svoji vlastní variantu turistické vizitky.