PÍSKOVÁ LHOTA - Zcela uzavřena je v tuto chvíli silnice první třídy z Mladé Boleslavi na Mělník. Na křižovatce u Pískové Lhoty se srazilo nákladní auto s osobním. Nehoda se obešla bez zranění. Z nákladního vozidla vytéká velké množství nafty na silnici, a proto se místem nyní nedá projíždět.

D10 - Dálnice D10 u Mladé Boleslavi byla znovu zavřena, opět kvůli vážné dopravní nehodě. V tuto chvíli se již místem pomalu projíždí, ovšem před nehodou se vytvořila několik kilometrů dlouhá kolona.

D10 - /AKTUALIZOVÁNO/ Dálnice D10 u Mladé Boleslavi byla znovu zavřena, opět kvůli vážné dopravní nehodě. V tuto chvíli se již místem pomalu projíždí, ovšem před nehodou se vytvořila několik kilometrů dlouhá kolona.

Požár sazí v komínu v Maníkovicích. Foto: HZSPTÝROV, MANÍKOVICE - K požáru sazí v komíně spěchali ve čtvrtek večer profesionální a dobrovolní hasiči do Maníkovic u Ptýrova. Plameny se ale z komína rozšířily i na střechu.

D10 - O život šlo dnes ráno řidičům na dálnici D10. V protisměru se tam řítilo osobní auto, a to v jízdním pruhu od Prahy na Turnov. Policisté kvůli tomu přijali během chvíle několik desítek oznámení. Na místo ihned vyjely policejní hlídky.