VRTULNÍK. Ilustrační fotoDOLNÍ BOUSOV - Srážka dvou osobních vozidel uzavřela silnici mezi Dolním Bousovem a Vlčím Polem. Podle informací iBoleslav.cz se při nehodě zranilo několik osob. Na místo proto vyjely sanitky a musel přiletět i vrtulník. Silnice je teď obousměrně uzavřena.

ZUBR. Ilustrační foto Česká krajinaMILOVICE - Rezervace velkých kopytníků v bývalém vojenském prostoru Milovice podstatně rozšířila. Z původních 160 hektarů, které zaujímá od roku 2015, její rozloha nově narostla na 240 hektarů.

Hasiči. Ilustrační fotoDOBROVICE – Kolem poledne vypukl v areálu cukrovaru a lihovaru požár. Podle informací hasičů hoří dopravník. Vyhlášen musel být i druhý stupeň požárního poplachu a stále hoří.

Zateplování  budovy základní školy.MLADÁ BOLESLAV – Doslova jako po obrovském výbuchu teď vypadá budova 9. základní školy v Mladé Boleslavi. Probíhá tam přitom jedna z největších investic za poslední dobu – zateplování.

Podjezd v Koněvově ulici po rekonstrukci. foto: mb-netMLADÁ BOLESLAV – Hotovo! Dnes se pod železniční most v Koněvově ulici v Mladé Boleslavi – Čejeticích vrátila doprava. V následujících čtrnácti dnech budou probíhat terénní a další dílčí úpravy prostoru. Novinkou je chodník, který tu chyběl.