ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - Ani sváteční pondělí nebylo pro mladoboleslavské klidné. Už od rána vyjížděli k několika požárům lesů a trávy. Druhý stupeň poplachu museli odpoledne vyhlásit hasiči kvůli požáru lesa u Dolního Slivna. 

ILUSTRAČNÍ FOTOBAKOV NAD JIZEROU - Všechny záchranné složky vyjížděly před půl sedmou ráno do Bakova nad Jizerou, kde osobní auto čelně narazilo do domu u silnice. 

Psa nechal jeho páníček napospas osudu. foto: MP M. BoleslavJEMNÍKY – Naprosto nepochopitelně si počítal majitel psa, který se svého čtyřnohého přítele zbavil tím nejhorším způsobem. Naštěstí se opuštěného psa podařilo včas najít.

ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - Kvůli dlouhotrvajícímu suchu vyhlásil Český hydrometeorologický ústav výstrahu na zvýšené nebezpečí vzniku požárů. Právě proto by lidé neměli nemněli rozdělávat ohně. Velmi opatrní by měli být především kuřáci při odhazování nedopalků!

Dopravní nehoda na sjezdu z dálnice D10. Foto: HZS ScKMLADÁ BOLESLAV – Sjezd z dálnice D10 na Mladou Boleslav blokovala dnes odpoledne dopravní nehoda. Řidič osobního automobilu tam při sjíždění z dálnice nezvládl svůj vůz a narazil do lampy veřejného osvětlení. Před tím ještě porazil informační panel u silnice. Nehoda se obešla bez zranění. Na místě zasahovaly profesionální hasičské jednotky z Mladé Boleslavi a Mnichova Hradiště.