ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV – Klíče, mobilní telefony, batohy, peněženky, ale třeba i zbraň nebo kus nohy. To všechno ztráceli lidé v minulém roce v ulicích Mladé Boleslavi anebo na okrajích města. S hledáním majitelů ztracených věcí pomáhá i facebooková skupina.

Desítky škodovek zamíří ke kriminální policii. Foto Škoda AutoMLADÁ BOLESLAV - Kriminalisté po celé republice budou vyrážet do terénu v nových škodovkách. Ta jim dodá celkem 500 vozů Škoda Octavia v civilním provedení, 37 z nich pak přímo v Mladé Boleslavi převzal ministr vnitra Jan Hamáček /ČSSD/ a policejní ředitel Jan Švejdar. 

Nehoda na kruhovém objezdu. Foto HZSMLADÁ BOLESLAV - Kruhový objezd na Jičínské ulici v Mladé Boleslavi si připisuje další nehodu. V příkopu tam skončilo osobní auto, které tam nejdříve prorazilo zábradlí nad mostkem. Na místě už jsou hasiči i policisté. Nehoda se obešla bez zranění. Průjezd je zde s opatrností možný.

ilustrační fotoD10 - Ani s odpolednem nekončí vážné dopravní nehody. V tuto chvíli zasahují všechny záchranné složky na dálnici D10 u nájezdu u Benátek nad Jizerou, které skončilo v příkopu na střeše. "Dvě zraněné osoby si převzala do péče zdravotnická záchranná služba," informovali hasiči. Na místě je i policie.