Zloději oplocení si lupu neužili. Foto: MP Mladá BoleslavMLADÁ BOLESLAV – Mladoboleslavští strážníci vyrazili do ulic Mladé Boleslavi na poměrně velkou kontrolní akci. Na pomoci si vzali i služebního psa. Během tří hodin řešili sedm přestupků, včetně jedné krádeže.

Hromadná dopravní nehoda na dálnici D10.D10 - S velkými dopravními komplikacemi musí počítat v tuto chvíli řidiči, kteří jedou po dálnici D10 ve směru na Prahu. Na 22 kilometru se stala hromadná nehoda, kde se srazilo několik osobních aut a jedno nákladní.

Policie ČR. Ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - Během minulého týdne probíhala na Mladoboleslavsku dopravně bezpečnostní akce zaměřená na dodržování pravidel silničního provozu. Jako jedna z nejčastěji uváděných příčin dopravních nehod, je nevěnování se plně řízení.

Také elektroauta se mají kde v Mladé Boleslavi nabíjet. Foto: ŠKODA AUTOMLADÁ BOLESLAV - Město automobilů se připravuje na nadcházející éru elektromobility. Do provozu zde byl o víkendu uvedena padesátikilowattová rychlonabíjecí stanice pro elektromobily.

VRTULNÍK. Ilustrační fotoBENÁTKY, JIŘICE - Dvě osobní auta se po 17. hodině srazila na silnici z Benátek nad Jizerou před obcí Jiřice, a to v zatáčce, která nehody doslova přitahuje. Na místě je i několik zraněných, kromě sanitky záchranné služby na místé dorazil i vrtulník leteckých záchranářů. Silnice je v tuto chvíli obousměrně uzavřena, s obnovením provozu se počítá nejdříve po 18. hodině.