Policie ČR. Ilustrační fotoBUKOVNO - Silnice mezi Michalovicemi a Bukovnem si připisuje další vážnou nehodu. Došlo k ní kolem osmé hodiny ráno v místech, kde se v minulosti už několik nehod, často tragických, stalo. Dnes tam řidič s osobním autem vyletěl ze silnice. Na místo vyjely všechny záchranné složky a přiletět musel i vrtulník.

Dopravní nehoda Benátek nad Jizerou.BENÁTKY NAD JIZEROU -  Vážná dopravní nehoda se po sedmé hodině odehrála na silnici z Benátek nad Jizerou směrem na Brodce. Osobní auto tam vyletělo ze silnice a zůstalo na poli na střeše.

ilustrace omezeni dalniceD10 - Zraněním skončila dnes dopoledne nehoda dvou vozidel. Ta se srazila poblíž exitu na Brodce, ve směru od Mladé Boleslavi na Prahu. Na místě jsou i zranění a z vozidel unikají provozní kapaliny.

Leták, umístěný na informačních tabulích v Mladé Boleslavi.MLADÁ BOLESLAV – Velké rozrušení u milovníků zvířat vyvolala na mladoboleslavských sociálních sítích fotka s informací, že v okolí Chlumu se pohybuje muž, který posílá svého psa, aby zabil cizí psy a kočky.

Ilustrace zachrankaD10 - Zraněním skončila nehoda na dálnici D10 na 44. kilometru ve směru na Prahu. Došlo zde ke střetu motorkáře a osobního auta. Na místě jsou všechny záchranné složky. Průjezd je možný jen jedním jízdním pruhem.