Policie CR. Ilustracni fotoLUŠTĚNICE – Zcela uzavřena je v tuto chvíli silnice mezi Luštěnicemi a Brodcemi. Před polednem tam havarovalo nákladní auto s přívěsem a zcela zatarasilo tuto komunikaci. Zatímco nákladní vozidlo je částečně v příkopu, přívěs je převrácený na boku na silnici.

Vánoční strom v Benátkách nad Jizerou. Foto: Informační centrum Benátky n. J.BENÁTKY NAD JIZEROU – Vánoce už opravdu klepou na dveře, a vidět to je už téměř na každém kroku. V Benátkách nad Jizerou už stojí i vánoční strom. Do země ho tam musel usadit jeřáb, zdobit se začne během několika dnů.

Požár Koliby 4kameny.HLAVENEC – Psal se 18. listopad minulého roku. Personál motorestu 4kameny u dálnice D10 se začal připravovat na nový pracovní den. Jeden ze zaměstnanců pak zažehl oheň v krbu. Jako každý jiný den. V tu chvíli ještě nikdo netušil, že právě to bude stát za zkázou celého objektu.

Hasiči. Ilustrační foto

MLADÁ BOLESLAV - Jak podnikoví tak i profesionální hasiči z Mladé Boleslavi dnes odpoledne vyjížděli k požáru v jedné z výrobních hal mladobolesleslavské automobilky. V plamenech se tam ocitly dřevěné palety. Naštěstí se požár podařilo rychle zdolat. Nikdo se při požáru nezranil. Výše škody a především pak příčina je v tuto chvíli ještě v šetření vyšetřovatele příčin vzniku požáru mladoboleslavských hasičů.

NEHODA CYKLISTY. Ilustrační foto Policie ČRDEBŘ - S těžkým zraněním ruky a ramene skončil v péči záchranné služby cyklista, který kráce po osmé hodině ráno spadl z bicyklu. K nehodě došlo na silnici první třídy číslo 38 poblíž Debře. Po zaléčení převezli záchranáři muž do mladoboleslavské nemocnice k dalšímu ošetření. Okolnosti nehody teď vyšetřují dopravní policisté.