Vážná nehoda v MLadé Boleslavi. Foto HZS Mladá BoleslavMLADÁ BOLESLAV - Pár minut po sedmé hodině ráno vyjela jednotka HZS Mladá Boleslav k dopravní nehodě osobního automobilu, který narazil do sloupu veřejného osvětlení u sjezdu z dálnice D10. Zároveň na místo museli dorazit i záchranáři.

Vozidlo se strouhy vytáhli hasiči jeřábem. Foto HZS Mladá BoleslavBRODCE - Ve strouze u silnice skončilo dnes osobní auto. Stalo se tak na silnici mezi obcemi Brodce a Horky nad Jizerou. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, ovšem vytažení vozidla už nebylo nic jednoduchého.

MLADÁ BOLESLAV - Klaudiánova nemocnice obnovuje od pondělí 25. května návštěvy pacientů. Návštěvy budou povoleny v době od 14 do 17 hodin na všech odděleních, výjimky určuje ošetřující lékař.

Městský bazén. Foto mb-net.czMLADÁ BOLESLAV - Ve čtvrtek 4. června začne znovu fungovat krytý městský bazén na Štěpánce, který musel být kvůli nouzovému stavu v březnu uzavřen.

VESELÁ - Během odpoledne spěchalo několik profesionálních a dobrovolných jednotek hasičů do Veselé u Mnichova Hradiště. Hořela tam garáž u rodinného domu. Když hasiči dorazili na místo, byla už téměř celá garáž zasažena plameny.