MLADÁ BOLESLAV - Vážná nehoda se dnes odpoledne odehrála v ulici Jana Palacha v Mladé Boleslavi, kde osobní auto srazilo na přechodu pro chodce muže. Ten utrpěl velmi těžká zranění, a kromě sanitky záchranné služby na místo přiletěl i vrtulník.

KOSMONOSY - Velké množství profesionálních a dobrovolných hasičů zasahuje v tuto chvíli v Kosmonosech. V jednom z průmyslových areálů u Průmyslové ulice začalo hořet kolem půl osmé večer. Vyhlášen musel být i druhý stupeň poplachu. 

Zjišťujeme podrobnosti

PÍSKOVÁ LHOTA - Naštěstí jen lehkým zraněním řidiče skončila nehoda poblíž Pískové Lhoty ve směru od Neuberku. Osobní auto tam narazilo do stromu a následně spadlo do příkopu. Místem se teď projíždí jedním jízdním pruhem a dopravu kyvadlově řídí hasiči.

MLADÁ BOLESLAV – Začalo to stížností muže, který na tísňovou linku městské policie volal kvůli tomu, že ho málem pokousali zaběhnutí psi v Podchlumí. Strážníci vyjeli na místo, přičemž si všimli, k jakému z domů zvíře zaběhlo.

MLADÁ BOLESLAV - Mladoboleslavští dopravní policisté pátrají po řidičce a svědcích dopravní nehody. Nehoda se stala 4. prosince v 17:15 hodin v Mladé Boleslavi, osobní auto při ní srazilo muže na přechodu.