ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Hokejistům Mladé Boleslavi sezona ještě nekončí. V šestém zápase odvrátili třinecký mečbol a po výhře 4:2 vrací sérii k rozhodujícímu čtvrtečnímu sedmému utkání do Slezska.

Zimní stadion TřinecTŘINEC - Hokejisté Mladé Boleslavi prohráli páté utkání semifinálové série na třineckém ledě 0:3 a v úterý budou muset na vlastním ledě odvracet v šestém zápase mečbol Ocelářů. V jejich prospěch bude hrát statistika – zatímco Třinečtí vyhráli všechny liché zápasy, Bruslaři pak sudé.

Golfový areál v Mladé BoleslaviMLADÁ BOLESLAV - Golfisté v Mladé Boleslavi se konečně dočkají. I přes rozmary aprílového počasí v posledních dnech hlásí michalovický golfový resort, že hřiště je po zimní přestávce v plné kondici a už v pondělí otevře hráčům dokořán své brány.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Hokejisté Mladé Boleslavi zvládli čtvrtý zápas semifinále, když doma porazili Třinec 3:1. Srovnali tak stav série, která bude pokračovat pátým zápasem v neděli v Třinci, na 2:2.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Hokejisté Mladé Boleslavi prohráli třetí zápas semifinálové série s Třincem na domácím ledě 1:3, a aktuálně tak v sérii hrané na čtyři vítězná utkání prohrávají 1:2.