Decibely lásky. Foto: CineStarMLADÁ BOLESLAV - Muzikálová komedie Decibely lásky s nádechem romantiky ovládne mladoboleslavské kino. Touha, sny, naděje i zklamání provází hrdiny už přes tři generace, avšak nepřestávají věřit na lásku, přátelství a lidské souznění.

Mladý umělec Dan dychtí o úspěchu, ten se mu ale prozatím vyhýbá. Odpykává si totiž veřejně prospěšné práce úklidem města. Danovým šéfem je Kristián Hovorka, který spolu s Otou pracuje v Technických službách na Plzeňském magistrátu.

Jednoho večera se Dan seznámí na diskotéce s krásnou dívkou jménem Betka a oči jeho šéfa Kristiána se nechtějí odpoutat od Danovy půvabné sestry Danky, která na svého bratra dává stále pozor a tahá ho z průšvihů. Všechno ale nebude tak růžové, jak se na první pohled zdá. Betčina nepřejícná kamarádka a její přítel Robert se rozhodnou zamíchat kartami. Mezitímco se Danka s Kristiánem snaží najít cestu k poklidnému životu, Kristiánův táta Láďa a Betčina šarmantní tetička dokazují, že věk je pouhé číslo. Kristiána spolu s nápravou dávné křivdy čeká i navázání pouta s jeho dcerou Jitkou.

S písničkami Michala Davida a pod režií Miloslava Halíka se v hlavních rolích představí Iva Janžurová, Rudolf Hrušínský ml., Alžběta Bartošová, Filip Cíl, Lucie Vondráčková a další.

Premiéra muzikálu se uvede v kinech 11. února 2016 od 17:50 hodin a 20 hodin. V dalších dnech bude možnost shlédnout představení od 15:45, 16:50, 17:50 a 20 hodin.