Den železnice na hlavním nádraží v Mladé Boleslavi.MLADÁ BOLESLAV - Milovníci železnice a především pak historických vlaků dnes nemohli chybět na hlavním nádraží v Mladé Boleslavi. Konal se tam Den železnice a podívaná to byla opravdu velká. K vidění zde byla historická parní lokomotiva Ušatá, dále pak motorový vlak Hurvínek. Velkým unikátem byl Stříbrný šíp, který je jediným kouskem v České republice. Ulicemi Mladé Boleslavi pak lidi vozily historické autobusy.

Čapí rodinka v Mnichově Hradišti. Foto: mnhradiste.czMN. HRADIŠTĚ – Obyvatelé Mnichova Hradiště teď žijí čapí rodinkou, kterou 24 hodin denně sleduje on-line kamera umístěná u jejich hnízda. Podívejte se!

Výstava fotografií Aleny Kratochvílové.BENÁTKY NAD JIZEROU – Muzeum Benátecka hostí výstavu fotografií Aleny Kratochvílové Tisíc odstínů krajiny. K vidění budou fotografie krajin z Čech i zahraničí.
Vernisáž se koná 18. dubna v 17 hodin a k vidění bude až do 25. května, a to každý den kromě pondělí od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin.

Daniel Bambas (uprostřed) s cenou. Zdroj: FCB Městské divadlo Mladá BoleslavMLADÁ BOLESLAV – Další herec mladoboleslavského městského divadla získal prestižní divadelní ocenění – cenu Thálie. Stal se jím Daniel Bambas v kategorii činohra za představení Krás(k)a na scéně.

Masopust v Bělé pod Bezdězem. Foto: A. KarapetjanováBĚLÁ POD BEZDĚZEM – Ulicemi Bělé pod Bezdězem prošel dnes odpoledne masopustní průvod. Desítky masek, živá hudba a zahrádkář s velkou řepou, kterou všichni cestou k radnici pořádně zalévali.