mp poskozene autoOdtáhnout auta za každou cenu! Tak to bylo přání jednoho pořádně naštvaného muže, bydlícího na třídě Václava Klementa v Mladé Boleslavi. Poměrně nevybíravým způsobem si tak nakonec vynutil okamžitý příjezd strážníků. Ti na místě zjistili, že muž se před telefonátem pořádně posilnil alkoholem.

Odtáhnout auta za každou cenu! Tak to bylo přání jednoho pořádně naštvaného muže, bydlícího na třídě Václava Klementa v Mladé Boleslavi. Poměrně nevybíravým způsobem si tak nakonec vynutil okamžitý příjezd strážníků. Ti na místě zjistili, že muž se před telefonátem pořádně posilnil alkoholem.

Protože vozidla netvořila překážku silničního provozu, nebylo možné je odtáhnout, a tak strážníci vypsali „předvolačky“ a šoupli je řidičům za stěrače. To ale opilce rozčílilo ještě víc. Pěstí proto zaútočil na kapotu policejního auta a pořádně ji pomačkal. Pak se vydal ke svému domovu a strážníků si nevšímal. Ti ho zpět k poškozenému autu dostali až za použití „chvatů a hmatů“.

Teď jeho zlost řeší Policie ČR a opilec tak zřejmě bude muset promáčklou kapotu pěkně zaplatit. Smůlu má navíc v tom, že vše viděl nezávislý svědek i kamery městské policie.