Vážná nehoda u Horních Stakor. Foto: J. BreburdaHORNÍ STAKORY - Přeražený strom, zdemolované auto v příkopu a uvnitř zraněný řidič. To je výsledek odpolední nehody mezi Horními Stakory a Kosmonosy. Silnice byla několik desítek minut zcela uzavřena.

Řidič v modrém osobním autě jel ve směru od Stakor na Kosmonosy, když doslova vylétl ze silnice a skončil v příkopu. Zraněného řidiče museli z vraku vyprostit až přivolaní profesionální hasiči z Mladé Boleslavi. Pak jej teprve mohli záchranáři přemístit do sanitky a následně transportovat do nemocnice na chirurgii k důkladnějšímu vyšetření..

Kvůli vyprošťování zraněného museli policisté kompletně uzavřít provoz, a to na několik málo desítek minut. Znovu průjezdná byla silnice krátce před půl třetí. Následně si místo převzali dopravní policisté, kteří zjišťují příčinu nehody. Další omezení se zde očekává při vyprošťování havarovaného vozidla.

Vážná nehoda u Horních Stakor. Foto: J. BreburdaVážná nehoda u Horních Stakor. Foto: J. BreburdaVážná nehoda u Horních Stakor. Foto: J. BreburdaVážná nehoda u Horních Stakor. Foto: J. Breburda