Místo loupežného přepadení. Foto: Policie ČRMLADÁ BOLESLAV - Není to tak dávno, co se v Krátké ulici u Kauflandu odehrál brutální případ pokusu o vraždu. Jen pár metrů od místa činu se včera odehrálo další přepadení, kdy objeť bojovala o život. Pomozte najít útočníka!

K loupežnému přepadení třicetiletého muže došlo v neděli 20. března v přesně nezjištěné době od 4:15 hodin do 9:00 hodin u křižovatky ulic Palackého a Krátká na travnaté ploše z boku domu čp. 903 poblíž vietnamské prodejny nedaleko OD Kaufland. "Neznámý pachatel zde zezadu přistoupil k poškozenému, kterého bez jakéhokoliv slova udeřil nezjištěným předmětem do zátylku hlavy. Muž v důsledku úderu upadl na zem a ztratil vědomí, načež byl útočníkem okraden," popsala přepadení policejní mluvčí Lenka Sikorová.

Poškozený, který upadl obličejem na zem, měl na sobě prošívanou tmavě modrou bundu s kapucí a markantními zipy modré a zelené barvy, modré montérkové kalhoty s černými lemy kolem kapes a na zádech zelený batoh.

Pravděpodobně okolo deváté hodiny ranní poškozeného probudil muž, který zde venčil černého psa. Uvedený čas je ale podle vyjádřneí policie vlivem ztráty vědomí pouze orientační.

"Žádáme tímto muže, který zde v inkriminovaný okamžik venčil svého psa a také další osoby, které místem v uvedenou dobu procházely a mohly by přispět k objasnění případu, aby neprodleně kontaktoval telefonní číslo 725 885 689, linku 158 či nejbližší policejní služebnu," dodala Sikorová.