Nehoda v obci Újezd. Foto HZSÚJEZD - V signalizaci železničního přejezdu skončilo v pondělí brzy ráno řidiči osobního vozidla, který projížděl přes přejezd v obci Újezd. Pravděpodobně vlivem sněhové pokrývky ale nejel vozidlem tam, kam chtěl a zastavil se mimo vozovku v signalizaci.

Nehoda se podle informací policie obešla bez zranění. Hasiči provedli protipožární opatření na havarovaném vozidle. Vzhledem k tomu, že se vozidlo nacházelo v těsné blízkosti železniční trati mezi Mladou Boleslaví a Nymburkem, byl zde krátce i omezen provoz na železnici.

Během pondělí se pak kvůli sněhu staly na Mladoboleslavsku zhruba dvě desítky nehod. Ve středních Čechách pak hasiči zasahovali u zhruba 70 nehod. "Většinou šlo lehké dopravní nehody, při kterých nebyl nikdo vážně zraněn. Hasiči také pomáhali se zprůjezdněním komunikací, kdy pomocí automobilových navijáků vyprošťovali zapadlá osobní auta i těžká nákladní vozidla. V několika případech pomocí motorových pil odstraňovali popadané stromy z komunikací," informovali v pondělí odpoledne hasiči.

Nehoda v obci Újezd. Foto HZS Nehoda v obci Újezd. Foto HZS