Zásah záchranných složek u pomateného muže v rozvodně (16.12.2020). Foto iBoleslav.czMLADÁ BOLESLAV - Několik hasičských cisteren, policejní auta i sanitka záchranné služby. V areálu rozvody společnosti ČEZ v Jičínské ulici v Mladé Boleslavi se dnes odpoledne odehrávaly dramatické chvíle. 

"Do objektu se před 18. hodinou vloupal muž," uvedla mluvčí středočeské policie Vendulka Marečková. Zřejmě šlo ale o duševně nemocného muže, neboť začal vyhrožovat, že objekt zapálí. "Na místo jsme vyslali několik hasičských cisteren profesionálních i dobrovolných hasičů, a to především z preventivních důvodů pro případ, že by tam opravdu začalo hořet," řekla dále Vladimíra Kereková za středočeské hasiče. 

Následně začalo vyjednávání s mužem, které naštěstí nebylo dlouhé. "Muže se následně podařilo zadržet," řekla krátce policejní mluvčí. V poutech ho pak muži zákona vyvedli z areálu ven do připravené sanitky záchranné služby. Ta ho následně převážela k dalšímu vyšetření do nemocnice. 

Jak je možné, že se muž dostal až do objektů rozvodny vyšetřují policisté. 

Zásah záchranných složek u pomateného muže v rozvodně (16.12.2020). Foto iBoleslav.cz Zásah záchranných složek u pomateného muže v rozvodně (16.12.2020). Foto iBoleslav.cz