Opilou ženu vyvedli z vlaku na lavičku před hlavní nádraží. Foto MPMBMLADÁ BOLESLAV - Přesně hodinu po půlnoci se dostal do úzkých vlakvedoucí osobního motorového vlaku, jehož jízda končila na hlavním nádraží v Mladé Boleslavi. Ve vlaku zůstala sedět notně opilá žena, které se ven rozhodně nechtělo.

Když se mu jí nepodařilo dostat ven, museli mu na pomoc přijet strážníci městské policie. "Hlídka na místě ženu probudila a za asistence vlakvedoucího ženu vyvedla ven z vlaku. Po zjištění totožnosti žena odešla k nedaleké lavičce, na které si chvíli odpočine před další cestou domů," uvedl ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Další žena pak přidělala práci strážníkům na ubytovně na třídě Václava Klementa, na kterou si stěžoval správce ubytovacího zařízení. Vadilo mu, že se žena pokouší neustále dostat dovnitř, i když tam nemá co dělat. Svoji zlost si vybila rozbitím skleněné lahve od alkoholu před vchodem. "Na místě hlídka tuto ženu zjistila, ta strážníkům sdělila, že se pohádala s přítelem, a proto se chce dostat na ubytovnu. Hlídka ženu uklidnila a vyzvala, aby již ve svém jednání nepokračovala. Žena výzvy strážníků uposlechla a následně z místa po odklizení střepů odešla," dodal Kypta.