D10 - Dálnici D10 na 53,5 kilometru ve směru na Turnov, poblíž exitu na Bakov nad Jizerou, uzavřela vážná nehoda. Podle informací hasičů a policistů se tam srazila dvě osobní vozidla. Zraněné jsou tři osoby.

Podle mluvčí policie Lucie Novákové je jedno z vozidel na střeše přes oba jízdní pruhy, druhé auto pak zůstalo po nehodě ve svodidlech. "Dálnice je v tuto chvíli uzavřena," uvedla Nováková s tím, že je místo nehody nutné objíždět. Na dálnici se navíc vytvořila kolona stojících vozidel.

Mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel doplnil, že by mohla být dálnice uzavřena zhruba hodinu a průjezdná alespoň jedním pruhem nejdříve po 14. hodině. "Na místě máme dvě cisterny a velitele zásahu. Vyprošťovat jsme podle prvních informací z místa nemuseli," uvedl Gabriel. 

Jedna ze zraněných žen utrpěla při nehodě poranění obličeje, rtů a zubů. Dalšími zraněnými je žena s dítětem. "Obě tyto osoby utrpěly středně těžká zranění. Lékař měl u nich podezření na otřes mozku. Sanitkou jsme je převáželi do nemocnice v Motole," uvedla dále Petra Effenbergerová ze Středočeské záchranné služby s tím, že první zraněná žena byla převezena do Mladé Boleslavi. Celkem u nehody zasahovaly čtyři posádky záchranné služby z Mladé Boleslavi a Mnichova Hradiště.