Policie hledá tyto ženy. Pokud je znáte, volejte 158.Foto: Policie ČRM. BOLESLAV, BENÁTKY N. J. - Mladoboleslavští policisté pátrají po ženách, jejichž svědectví by mohlo významně pomoci při objasnění několika případů krádeží z konce května tohoto roku. Z prodejen v Mladé Boleslavi a Benátkách nad Jizerou někdo ukradl zboží za tisíc korun.

Zatím neznámý pachatel odcizil nejprve zboží z obchodu s drogérií v nákupním centru v Jičínské ulici v Mladé Boleslavi, kde majiteli způsobil škodu více než 12 tisíc korun.

Následně si bez zaplacení odnesl zboží také z prodejny v ulici Platanová v Benátkách nad Jizerou, kde byla škoda na odcizení vyčíslena na téměř 8 tisíc korun.

"Žádáme hledané ženy, aby kontaktovaly Policii České republiky a pomohly tak případ objasnit. Dále žádáme občany, kteří ženy na fotografii poznají, aby se mladoboleslavským policistům přihlásili na kterékoliv služebně, případně využili linku 158," uvedla mluvčí Policie ČR Mladá Boleslav Lucie Nováková.

Policie hledá tyto ženy. Pokud je znáte, volejte 158.Foto: Policie ČR Policie hledá tyto ženy. Pokud je znáte, volejte 158.Foto: Policie ČR Policie hledá tyto ženy. Pokud je znáte, volejte 158.Foto: Policie ČR