Místo neštěstí v Havlíčkově ulici. Foto: MP Mladá BoleslavMLADÁ BOLESLAV - Krátce po druhé hodině ráno vyjížděli záchranáři do Havlíčkovy ulice v Mladé Boleslavi, kde z okna panelového domu vypadl muž. Utrpěl těžká zranění a záchranáři se ho dlouhou dobu pokoušeli oživit. Na místo vyjeli policisté i strážníci.

Jeho zranění byla ovšem natolik vážná, že se záchranářům nepodařilo u muže obnovit životně důležité funkce a lékař nakonec konstatoval smrt. "Strážníci za pomoci pásky se zákazem vstupu zabezpečili místo činu, a to před budovou, za budovou a v domě. Dále se na místo dostavila druhá hlídka strážníků. Obě hlídky zjišťovaly svědky události, které ztotožnily," řekl ředitel městské policie Tomáš Kypta.

Následně si věc převzali do své kompetence státní policisté. Hlídky městské policie na místě dle žádosti Policie ČR nadále zajišťovaly místo činu, a to do příjezdu kriminální služby a policejního technika. Zda muž z okna vypadl nešťastnou náhodou či spáchal sebevraždu, je předmětem vyšetřování.