Rozbité výkladní skříně. Foto: Policie ČRMLADÁ BOLESLAV - Mladoboleslavští policisté pátrají po muži na fotografii, jehož svědectví by jim mohlo významně pomoci při vyšetřování přečinu Poškození cizí věci.

Protiprávního jednání se dopustil zatím neznámý pachatel dne 13. ledna 2019 krátce před druhou hodinou ranní, kdy na třídě V. Klementa poškodil čtyři skleněné výlohy. Majitelům tak způsobil škodu předběžně 160 tisíc korun.

"Jedná se o muže štíhlé postavy ve věku od 23 do 27 let. Oblečen byl do tmavých dlouhých kalhot a delší snowboardové bundy, jejíž levá strana je černá a pravá v horní části a na pravém rukávu zelená, spodní část bundy je modré barvy. Tmavou kapuci měl přes hlavu a na zádech malý černý batoh," popsala pachatele mluvčí policistů Lucie Nováková.

Policisté žádají hledaného muže, aby se jim přihlásil na telefonním čísle 974 877 522 a pomohl jim tak případ objasnit. "Dále žádáme občany, kteří muže na fotografii poznají, aby se mladoboleslavským policistům přihlásili na kterékoliv služebně, případně využili linku 158," dodala mluvčí.

Foto: Policie ČR