Tragická nehoda u Dolního Bousova.DOLNÍ BOUSOV – U velmi vážné nehody mezi Dolním Bousovem a obcí Skyšice zasahují v tuto chvíli všechny záchranné složky i vrtulník. Podle informací iBoleslav.cz zůstal řidič ve vozidle zaklíněný, navíc je v bezvědomí.

Na místě zasahují jak profesionální, tak i dobrovolní hasiči. "Hasiči museli řidiče z vozidla vyprostit za pomocí hydraulického vyprošťovacího nářadí," uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel.

Podle informací Policie ČR zůstalo vozidlo po nehodě na střeše. Na míste už je i záchranářský vrtulník. Podle nových informací policie předcházela tragické dopravní nehodě jiná nehoda, která byl řidič účastníkem. K té mělo dojít přímo v Dolním Bousově. Jenže muž u nehody nezastavil a začal ujíždět na obec Skyšice, kde znovu havaroval a na místě zemřel. Ani přes několik desítek minut dlouhou resuscitaci se záchranářům nepodařilo muži život zachránit.

Silnice musela být několik hodin uzavřena. V tuto chvíli už je průjezdná.

Tragická nehoda u Dolního Bousova.Vozidlo, do kterého řidič naboural jako první.Vozidlo, do kterého řidič naboural jako první.Vozidlo, do kterého řidič naboural jako první.