U Benátek zlomil vítr čtyři sloupy vysokého napětí.

MLADOBOLESLAVSKO – Odpoledne se Mladoboleslavskem přehnala bouřka se silným větrem. Právě ten napáchal největší škody. Některé silnice zůstanou zavřené zřejmě i během víkendu.

Zřejmě největší škody napáchala bouřka u Benátek nad Jizerou. Vítr tam vyvrátil a nebo přímo zlomil hned 4 sloupy vysokého napětí. Dráty pod proudem pak spadly na silnici z Benátek nad Jizerou na Předměřice. Policie ji proto ihned obousměrně uzavřela.

Na místě jsou už pracovníci ČEZ, podle jejich odhadu bude oprava trvat několik hodin. Do té doby zůstane silnice uzavřena.

S další uzavřenou silnicí musí řidiči počítat mezi Vrátnem a Mšenem. V lesním úseku tam spadlo na silnici několik stromů, další pak zůstaly nakloněné nad silnicí. Právě zde uzavírka plánovaná až do neděle. Stejně tak je to mu u obce Stránka.

Problémy jsou také na železnici. Bouřka vyřadila z provozu zabezpečovací zařízení na přejezdu u Mnichova Hradiště. V tuto chvíli by už měla být ale závada odstraněna.

U Skalska pak kvůli napadaným stromům nejezdí vlaky.

A škody budou sčítat i myslivci. K zemi šly i jejich posedy.

U Benátek zlomil vítr čtyři sloupy vysokého napětí.U Benátek zlomil vítr čtyři sloupy vysokého napětí.U Benátek zlomil vítr čtyři sloupy vysokého napětí.U Benátek zlomil vítr čtyři sloupy vysokého napětí.Uzavřená silnice u Vrátna.Uzavřená silnice u Vrátna.Spadlý posed u Bukovna.