BAKOV NAD JIZEROU - Na boku v příkopu u silnice skončil v neděli odpoledne řidič osobního auta. Na pomoc mu okamžitě vyjeli hasiči, avšak nakonec nebylo nutné řidiče z auta vyprošťovat.

Požár haly v obci Hřivno (18.02.2021)HŘIVNO - Třetí stupeň požárního poplachu museli vyhlásit hasiči ve čtvrtek večer kvůli požáru velkokapacitní haly v obci Hřivno u Chotětova. S požárem vyjelo bojovat několik profesionálních i dobrovolných hasičů z Mladoboleslavska i sousedních okresů.

Požár výrobní haly v Bezně. Foto HZSBEZNO - Jak jsme vás již včera informovali, v Bezně došlo v odpoledních hodinách k požáru ve výrobní hale, přičemž jako první začalo hořet vozidlo, které stálo uvnitř. Podle policie za požár, který způsobil škodu 50 milionů korun, může špatné nabíjení akumulátoru.

Požár dílny v Bezně. Foto HZSBEZNO - Před 19. hodinou dostali středočeští hasiči informaci o kouři vycházejícím z haly ve firmě na výrobu svařovacích komponentů v Bezně. Na místo ihned vyjelo několika jednotek s celkem 6 cisternami a výškovou technikou.

Nehoda v obci Újezd. Foto HZSÚJEZD - V signalizaci železničního přejezdu skončilo v pondělí brzy ráno řidiči osobního vozidla, který projížděl přes přejezd v obci Újezd. Pravděpodobně vlivem sněhové pokrývky ale nejel vozidlem tam, kam chtěl a zastavil se mimo vozovku v signalizaci.