Vážná nehoda v Dolních Stakorách.DOLNÍ STAKORY - Všechny záchranné složky zasahovaly krátké po deváté hodině večer u vážné dopravní nehody přímo v obci Dolní Stakory. Osobní auto tam narazilo čelně do stromu. Uvnitř zůstali zranění lidé, na místo dorazily tři sanitky záchranné služby. Hasiči posádku osobního auta museli z vraku vysvobodit za pomoci hydraulického vyprošťovacího nářadí.

Vážná nehoda v Dolních Stakorách.DOLNÍ STAKORY - Všechny záchranné složky zasahují v tuto chvíli u vážné dopravní nehody přímo v obci Dolní Stakory. Osobní auto tam narazilo do stromu. Uvnitř zůstali zranění lidé, na místě jsou tři sanitky záchranné služby. Hasiči posádku osobního auta vyprošťují za pomoci hydraulického vyprošťovacího nářadí.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Ve 22.30 hodin oznámila občanka z Máchovy ulice v Mladé Boleslavi, že v parku na lavičce již delší dobu leží nějaký muž. Na místo vyrazila hlídka městských strážníků.

Nehoda autobusu a dodávky. Foto 2x HZSMLADÁ BOLESLAV - Kolem půl desáté večer došlo na křižovatce Husovy ulice a třídy Václava Klementa v Mladé Boleslavi k vážné nehodě. Dodávka tam narazila do autobusu městské hromadné dopravy. Nehoda skončila zraněním.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Těžká zranění utrpělo dítě, které pár minut před 15. hodinou srazilo na třídě Václava Klementa v Mladé Boleslavi osobní auto. Pro zraněné dítě letí záchranářský vrtulník. Podle prvotních informací bylo dítě v bezvědomí.