KOSMONOSY – Po druhé hodině ráno vyjížděly všechny záchranné složky do Kosmonos, kde se podle informací policejní mluvčí Lucie Novákové nacházela v jednom z rodinných domů popálená žena. Zásah komplikovala agresivita jak této ženy, tak i spolubydlící.

MLADÁ BOLESLAV - Ve středu dopoledne došlo v Mladé Boleslavi k neštěstí. Z okna ubytovny panelového domu v Havlíčkově ulici vypadl muž. Ten při pádu utrpěl těžká poranění a skončil v péči záchranné služby.

Nehoda u Jizerního Vtelna. Foto HZSJIZERNÍ VTELNO - Vážná nehoda se dnes před šestou hodinou ráno odehrála na hlavním tahu mezi Mladou Boleslaví a Mělníkem, respektive v úseku Jizerní Vtelno - Bezno. Mladá řidička tam vyjela mimo silnici a bokem narazila do stromu.

ilustrační fotoBŘEZINA - V průběhu dopoledne, v neděli 22. března, se osmadvacetiletý muž společně se dvěma kamarády vydal do lesního prostoru v katastru obce Březina. Než vjeli na lesní cestu, bez pozornosti dvou mužů otevřel bránu, která měla bránit ve vjezdu do lesa nepovolaným osobám.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV – V parčíku v Nádražní ulici v Mladé Boleslavi zjistili strážníci městské policie skupinku lidí, přičemž někteří z nich neměli na obličeji roušku ani jinou podobnou ochranu.