DOPRAVNÍ NEHODA. Ilustrační fotoKOSMONOSY – V noci na dnešek se v Boleslavské ulici v Kosmonosech odehrála tragédie. Náhodný kolemjdoucí tam na chodníku u Lorety objevil bezvládné tělo staršího muže, který byl celý od krve. Ihned zavolal záchranáře a policisty.

DOPRAVNÍ NEHODA. Ilustrační fotoKOSMONOSY - V neděli večer se v Kosmonosech v Boleslavské ulici, odehrálo neštěstí. Zatím neznámý řidič tam srazil muže na chodníku, od nehody pak ujel. Muž ale utrpěl tak těžká zranění, že na místě zemřel. Jeho bezvládné tělo pak objevil náhodný kolemjdoucí, který zalarmoval záchranáře. Ti už ale muži nedokázali pomoci a lékař mohl jen konstatovat smrt. Po řidiči teď pátrají policisté po celém okolí.

POUTA. Ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV – Venku se podstatně ochladilo a zřejmě to neblaze zasáhlo i opilého muže, který nakráčel do Bondy centra a v jednom z obchodů ukradl svetr. Skončil v rukou strážníků městské policie.

MŘÍŽE. Ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Jak už jsme vás začátkem týdne informovali, v noci z úterý na středu došlo v Mladé Boleslavi k loupežném přepadení jedno z barů s hernou. Teď se ale ukázalo, že lupič tam řádil během pár dnů hned dvakrát. V jenom případě museli na pomoc zraněné obsluze přijet i záchranáři!

Policie. Ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - V noci na dnešek se v Mladé Boleslavi odehrálo loupežné přepadení. Muž vešel do jednoho z barů a po servírce požadoval peníze. Pak jí začal vyhrožovat i zabití, načež mu vystrašená žena vydala kasírtašku i s veškerou tržbou.