Kriminalisté na místě loupežného přepadení.MLADÁ BOLESLAV - /AKTUALIZOVÁNO/ Kolem deváté hodiny ráno došlo v Mladé Boleslavi k loupežnému přepadení herny. V současné době na místě zasahují kriminalisté s policisty. Okolí pročesávají psovodi s policejními psy.

Okolnosti tragédie šetří na místě kriminalisté.MLADOBOLESLAVSKO - Tělo mrtvého muže našli v sobotu odpoledne lidé v lesích nedaleko Benátek nad Jizerou. Podle sdělení policie muž spáchal sebevraždu. Případ si okamžitě převzali kriminalisté, kteří zjišťují okolnosti celé události.

KOSMONOSY, SUKORADY – Rodinná tragédie otřásla o víkendu Kosmonosy. Muž tam pravděpodobně nožem zavraždil manželku, pak nasedl do auta a z místa odjel.

Místo neštěstí v Havlíčkově ulici. Foto: MP Mladá BoleslavMLADÁ BOLESLAV - Krátce po druhé hodině ráno vyjížděli záchranáři do Havlíčkovy ulice v Mladé Boleslavi, kde z okna panelového domu vypadl muž. Utrpěl těžká zranění a záchranáři se ho dlouhou dobu pokoušeli oživit. Na místo vyjeli policisté i strážníci.

BENÁTKY NAD JIZEROU - Díky výborné práci mladoboleslavských kriminalistů se podařilo v krátké době odhalit a zadržet pachatele sériové majetkové trestné činnosti. Je jím pětatřicetiletý zloděj z Benátek nad Jizerou.