Požár budovy restaurace u dálnice D10.HLAVENEC – Za devastující požár oblíbené restaurace Koliba 4kameny u dálnice D10 poblíž Hlavence, může revizní technik, který neřešil, že v blízkosti komína je hořlavý materiál.

MLADÁ BOLESLAV – Krátce před úterní dvaadvacátou hodinou začala policejní hlídka pronásledovat osobní vozidlo, jehož řidič odmítl mužům zákona zastavit. Po několika minutách pokusu o újezd ale muž havaroval.

PODLÁZKY - V neděli odpoledne vyjížděli mladoboleslavští záchranáři na pláž do Podlázek, kde se v Jizeře topil člověk. Nakonec musel přiletět i záchranářský vrtulník.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV – Strach obcházel včera odpoledne obyvatele panelového domu na třídě Václava Klementa v Mladé Boleslavi. Seděl tam podivný muž, kterému společnost dělala lahvinka, pistole a nůž.

Vážná nehoda u Čisté (18. července 2020). Foto HZSČISTÁ - Vážná nehoda tří osobních vozidel uzavřel před 11. hodinou hlavní tah mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou. Ke karambolu došlo u Čisté, poblíž penzionu Zálesí.