MLADÁ BOLESLAV - Během odpoledne si hlídka městských strážníků si všimla v ulici U Stadionu v Mladé Boleslavi kolemjdoucího muže, který náhle vběhl do vozovky, kde skákal před projíždějící vozidla. Hlídka služební vozidlo ihned zastavila a muže vyzvala, aby okamžitě opustil vozovku čehož uposlechl.

Noční nehoda v Mladé Boleslavi, kdy řidič s poškozeným autem dojel až na Průmyslovou v Kosmonosech (25.10.2020)ML. BOLESLAV, KOSMONOSY - Přesně v půl druhé ráno se na křižovatce tř. Václava Klementa a ulice 17. listopadu ozvala poměrně silná rána. Shodou okolností ve stejnou chvíli místem projížděli i strážníci městské policie, kteří si pár vteřin předtím všiml rychle jedoucího vozidla ve směru na Kosmonosy.

ilustrační fotoNEPŘEVÁZKA, LIBICHOV - K vážné dopravní nehodě došlo včera kolem 22. hodiny na hlavním tahu od Mladé Boleslavi na Nymburk, před obcí Libichov. Čelně se tam srazila dvě osobní vozidla. Uvnitř zůstali zranění lidé.

Kuriózní nehoda u Martinovic (18.10.2020)MARTINOVICE - Kuriózní dopravní nehoda se odehrála v neděli dopoledne u Martinovic. Řidič osobního vozidla passat tam u místní benzinové čerpací stanice sjel na louku a následně do potoka. Podle našich informací byl muž za volantem pod vlivem drog. Zřejmě i proto si myslel, že po vodě popluje jako parník.

ilustrační fotoVLKAVA - U vážné dopravní nehody zasahují v tuto chvíli všechny záchranné složky, a to konkrétně na hlavním tahu mezi Mladou Boleslaví a Nymburkem, poblíž obce Vlkava. Podle policejní mluvčí Martiny Fejfarové tam došlo ke střetu nákladního a osobního auta.