MŘÍŽE. Ilustrační fotoDALEŠICE - Velkou bouři nevole vyvolala včerejší tragická dopravní nehoda, při které řidič v osobním autě zabil pár metrů před obcí Dalešice motorkáře. Muž následně z místa nehody ujel. Dechová zkouška potvrdila, že byl opilý, a rozhodně ne málo!

DOPRAVNÍ NEHODA. Ilustrační fotoDALEŠICE - Tragicky skončil střet motorkáře a osobního auta poblíž Dalešic. Muž na motorce po nehodě na míste zemřel. Řidič osobního vozidla ovšem z místa nehody ujel. Podle našich informací se ho ale policistům podařilo už vypatrát. 

Znáte tohoto muže? Volejte linku 158. Foto: Policie ČRMLADÁ BOLESLAV - Mladoboleslavští policisté pátrají po muži na fotografii, jehož svědectví by jim mohlo významně pomoci při vyšetřování přečinu Krádež. Z prodejny v obchodním centru v Jičínské ulici zmizelo během chvíle 6 párů bot.

Policie ČR. Ilustrační fotoD10 - /AKTUALIZOVÁNO/ Dálnici D10 od Mladé Boleslavi na Turnov, poblíž Bakova nad Jizerou, uzavřela chvíli po 16. hodině vážná nehoda. Srazila se zde dvě auta - osobní a nákladní. Jedno z nich skončilo na střeše. Policisté kvůli zásahu záchranných složek museli silnici uzavřit.

DOPRAVNÍ NEHODA. Ilustrační fotoBĚLÁ POD BEZDĚZEM - Jedno velmi těžké zranění a druhé lehčí si vyžádala dnes kolem 17. hodiny nehoda mezi Bělou pod Bezdězem a Ralskem, poblíž Jezové. Na osobní auto tam spadl mohutný strom. Posádka zůstala uvnitř zdemolovaného vozu zaklíněná.