VLKAVA - Ke střetu skútru s osobním autem došlo přímo na Vlkavě u benzinové čerpací stanice, na hlavním tahu mezi Mladou Boleslaví a Nymburkem. Na místě vyjely všechny záchranné složky. Motocyklista je zraněný a skončil v péči záchranářů. Hasiči na místě řídí dopravu.

ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV - Dvě minuty před devátou hodinou ráno vyjížděly všechny záchranné složky ke křižovatce ulic Jičínská a Novákova, kde osobní auto srazilo seniorku na přechodu.

ilustrační fotoMLADOBOLESLAVSKO - Nedaleko jsme dělali silnici a zbyl nám asfalt, nechcete levně vyasfaltovat kus cesty? S takovou lákavou nabídkou obchází v poslední době podvodníci firmy ve středních Čechách. Pokaždé to zkouší jinde, teď ale i na Mladoboleslavsku. Netřeba dodávat, že skupina rádoby silničářů vybere zálohu na práce, ale nakonec žádný asfalt nedodá.

LUŠTĚNICE – Velké neštěstí se dnes dopoledne odehrálo v domově důchodců v Luštěnicích. Velmi vážně se tam popálil senior, na kterém vzplálo oblečení. Pravděpodobně při neopatrném kouření cigarety.

Chycení pytláci přímo při činu. Foto MPMBMLADÁ BOLESLAV – Hodně neopatrně si počínal muž, který si rozhodl ulovit rybičku k večeři. Po 18. hodině vjel do Jizerní ulice a i přes zákaz vjezdu pokračoval dál až k řece Jizeře. Právě proto ho udal místní občan strážníkům městské policie.