DOPRAVNI NEHODA. Ilustrační fotoLUŠTĚNICE - Skoncovat se životem se rozhodl dnes kolem půl šesté ráno mladý řidič v Nádražní ulici v Luštěnicích. S osobním autem se rozjel proti drážnímu domku u silnice a čelně do něj narazil. Jeho sebevražedný pokus mu ale naštěstí nevyšel. Zranil se jen lehce a skončil v péči záchranné služby.

Odbor dopravy. Ilustrační fotoMLADÁ BOLESLAV – Dva roky vězení s podmíněným odkladem na tři roky, pokuta 100 tisíc a zákaz práce jako úředník po dobu pěti let. Tak rozhodl soud v kauze legalizování kradených aut.

ILUSTRAČNÍ FOTOMLADÁ BOLESLAV – Před půl třetí ráno se hodně nevybíravým způsobem pokoušel dostat do Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi agresivní muž. To se mu nepodařilo a na místo včas přijeli městští policisté.

Zadržení muži, kteří měli prokopnout dveře u auta. Foto: MPMBMLADÁ BOLESLAV – Nepříliš dobrou zábavu si dvě hodiny před půlnocí vybrala dvojice mladíků v Žižkově ulici v Mladé Boleslavi. Zničehonic totiž kopli do zaparkovaného auta a ve dveřích udělali promáčklinu.

Tragická nehoda u Dolního Bousova.DOLNÍ BOUSOV – U velmi vážné nehody mezi Dolním Bousovem a obcí Skyšice zasahují v tuto chvíli všechny záchranné složky i vrtulník. Podle informací iBoleslav.cz zůstal řidič ve vozidle zaklíněný, navíc je v bezvědomí.