MLADOBOLESLAVSKO - Z neplacení za natankované pohonné hmoty si čtyřiatřicetiletý muž z Mnichova Hradiště udělal poměrně dobrý džob! Vycházelo mu to hned několik měsíců, teď ale spadla klec.

ilustrační fotoREGION – Hodně chabé nervy musel mít teprve 25letý řidič, který neunesl to, že ho předjel jiný řidič. Začalo to probliknutím, skončilo extrémně hazardní jízdou s pistolí v ruce! Agresora policisté záhy dopadli.

ZBRAN. Ilustrační fotoSUKORADY – Téměř sto tisíc korun se podařilo uloupit muži, který začátkem října přepadl obsluhu benzinky v Sukoradech. Kriminalistům se ho nakonec podařilo dopadnout.

Kostel v Debři. Foto: mapy.czDEBŘ – Tak tomuto muži není opravdu nic svaté, a to doslova! Nebál se totiž vyrazil do kostela v Debři u Mladé Boleslavi a krást tam. Navíc se tam i dobře najedl.

Lupič přepadl v Mladé Boleslavi poštovní doručovatelku. Foto: iBoleslav.czMLADÁ BOLESLAV – Za pokus o loupežnou vraždu poslal Vrchní soud v Praze čtyřiapadesátiletého Jindřicha M. na 15 let do vězení. Muž v únoru letošního roku zaútočil na poštovní doručovatelku v Jičínské ulici v Mladé Boleslavi. Když mu nechtěla vydat brašnu s penězi, bodl ji dlouhým šroubovákem. Žena skončila v nemocnici, přežila i díky rychlé pomoci svědků.